COREMANS AGRI BUILDING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, înmatriculată la 4 iulie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- COREMANS AGRI BUILDING S.R.L.
- CUI
- 17749240
- Nr. înmatriculare
- J02/1205/2005
- EUID
- ROONRC.J02/1205/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 iulie 2005
Sediu social
- Adresă
- IRATOSU, nr. 771, et. 1, nr. DJ709C camera 3, Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, Arad
- Localitate
- Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, Arad
- Cod poștal
- 317200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.07.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COREMANS KOEN ELISABETH JACOBUS — administrator
- JOCHEMS MYRA MARIA CORNELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 488 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Arad, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 2.374 din 14.419 în tot județul, și locul 1.225 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.502.297 lei | 92.256 lei | 8 | 1.875.925 lei | 310.378 lei | 1.517.922 lei |
| 2024 | 1.397.200 lei | 275.812 lei | 8 | 1.877.812 lei | 417.506 lei | 1.425.666 lei |
| 2023 | 1.202.810 lei | 249.375 lei | 8 | 1.824.287 lei | 635.513 lei | 1.149.853 lei |
| 2022 | 865.991 lei | 272.124 lei | 5 | 1.734.245 lei | 802.906 lei | 900.478 lei |
| 2021 | 744.178 lei | 97.642 lei | 4 | 1.475.792 lei | 38.526 lei | 1.414.354 lei |
| 2020 | 773.418 lei | 281.150 lei | 5 | 1.390.652 lei | 48.814 lei | 1.316.711 lei |
| 2019 | 689.358 lei | 249.294 lei | 5 | 1.298.049 lei | 244.267 lei | 1.035.561 lei |
| 2018 | 95.179 lei | 70.795 lei | 0 | 1.034.291 lei | 237.053 lei | 786.267 lei |
| 2017 | 87.184 lei | 44.550 lei | 0 | 949.916 lei | 224.067 lei | 715.472 lei |
| 2016 | 157.242 lei | 87.289 lei | 0 | 893.852 lei | 222.930 lei | 670.922 lei |
| 2015 | 322.715 lei | 245.850 lei | 0 | 2.385.860 lei | 752.227 lei | 1.633.633 lei |
| 2014 | 310.339 lei | 237.781 lei | 0 | 2.447.959 lei | 1.060.175 lei | 1.387.784 lei |
| 2013 | 323.636 lei | 242.127 lei | 0 | 2.462.576 lei | 1.232.173 lei | 1.230.403 lei |
| 2012 | 334.942 lei | 240.822 lei | 0 | 2.221.742 lei | 1.233.466 lei | 988.276 lei |
| 2011 | 290.912 lei | 219.277 lei | 0 | 2.192.499 lei | 1.445.045 lei | 747.454 lei |
| 2010 | 271.167 lei | 175.931 lei | — | 2.112.089 lei | 1.583.912 lei | 528.177 lei |
| 2009 | 267.921 lei | 215.255 lei | — | 1.799.314 lei | 1.447.068 lei | 352.246 lei |
| 2008 | 189.031 lei | 5.530 lei | — | 1.487.089 lei | 1.350.099 lei | 136.990 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.502.297 lei
- Venituri totale
- 1.512.894 lei
- Cheltuieli totale
- 1.405.831 lei
- Profit brut
- 107.063 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.256 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.468.251 lei
- Active circulante
- 407.674 lei
- Stocuri
- 12.349 lei
- Creanțe
- 202.199 lei
- Casa și conturi la bănci
- 193.126 lei
- Datorii
- 310.378 lei
- Capitaluri
- 1.517.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.397.200 lei
- Venituri totale
- 1.397.672 lei
- Cheltuieli totale
- 1.076.533 lei
- Profit brut
- 321.139 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 275.812 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.230.520 lei
- Active circulante
- 647.292 lei
- Stocuri
- 8.315 lei
- Creanțe
- 327.769 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.208 lei
- Datorii
- 417.506 lei
- Capitaluri
- 1.425.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.202.810 lei
- Venituri totale
- 1.211.513 lei
- Cheltuieli totale
- 951.503 lei
- Profit brut
- 260.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.375 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 879.371 lei
- Active circulante
- 944.916 lei
- Stocuri
- 21.440 lei
- Creanțe
- 651.385 lei
- Casa și conturi la bănci
- 272.091 lei
- Datorii
- 635.513 lei
- Capitaluri
- 1.149.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 865.991 lei
- Venituri totale
- 874.047 lei
- Cheltuieli totale
- 593.404 lei
- Profit brut
- 280.643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 272.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 894.765 lei
- Active circulante
- 839.480 lei
- Stocuri
- 18.563 lei
- Creanțe
- 576.784 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244.133 lei
- Datorii
- 802.906 lei
- Capitaluri
- 900.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 744.178 lei
- Venituri totale
- 744.213 lei
- Cheltuieli totale
- 640.022 lei
- Profit brut
- 104.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.642 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.093.864 lei
- Active circulante
- 381.928 lei
- Stocuri
- 18.563 lei
- Creanțe
- 247.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.800 lei
- Datorii
- 38.526 lei
- Capitaluri
- 1.414.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 773.418 lei
- Venituri totale
- 773.452 lei
- Cheltuieli totale
- 485.106 lei
- Profit brut
- 288.346 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 281.150 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 861.762 lei
- Active circulante
- 528.890 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 241.006 lei
- Casa și conturi la bănci
- 287.884 lei
- Datorii
- 48.814 lei
- Capitaluri
- 1.316.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 689.358 lei
- Venituri totale
- 689.406 lei
- Cheltuieli totale
- 432.766 lei
- Profit brut
- 256.640 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 861.762 lei
- Active circulante
- 436.287 lei
- Stocuri
- 4.035 lei
- Creanțe
- 305.927 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126.325 lei
- Datorii
- 244.267 lei
- Capitaluri
- 1.035.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.179 lei
- Venituri totale
- 95.200 lei
- Cheltuieli totale
- 21.550 lei
- Profit brut
- 73.650 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.795 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 861.762 lei
- Active circulante
- 172.529 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 22.560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.969 lei
- Datorii
- 237.053 lei
- Capitaluri
- 786.267 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.184 lei
- Venituri totale
- 87.240 lei
- Cheltuieli totale
- 32.845 lei
- Profit brut
- 54.395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 861.762 lei
- Active circulante
- 88.154 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 22.847 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.307 lei
- Datorii
- 224.067 lei
- Capitaluri
- 715.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.242 lei
- Venituri totale
- 178.328 lei
- Cheltuieli totale
- 75.091 lei
- Profit brut
- 103.237 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.289 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 849.212 lei
- Active circulante
- 44.640 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 29.237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.403 lei
- Datorii
- 222.930 lei
- Capitaluri
- 670.922 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 322.715 lei
- Venituri totale
- 441.298 lei
- Cheltuieli totale
- 151.376 lei
- Profit brut
- 289.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 245.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 845.482 lei
- Active circulante
- 1.540.378 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.390.291 lei
- Casa și conturi la bănci
- 150.087 lei
- Datorii
- 752.227 lei
- Capitaluri
- 1.633.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 310.339 lei
- Venituri totale
- 414.800 lei
- Cheltuieli totale
- 134.398 lei
- Profit brut
- 280.402 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 237.781 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 832.428 lei
- Active circulante
- 1.615.531 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.373.355 lei
- Casa și conturi la bănci
- 242.176 lei
- Datorii
- 1.060.175 lei
- Capitaluri
- 1.387.784 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 323.636 lei
- Venituri totale
- 502.176 lei
- Cheltuieli totale
- 216.649 lei
- Profit brut
- 285.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 242.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 836.882 lei
- Active circulante
- 1.625.694 lei
- Stocuri
- 51 lei
- Creanțe
- 1.529.535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.108 lei
- Datorii
- 1.232.173 lei
- Capitaluri
- 1.230.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 334.942 lei
- Venituri totale
- 464.188 lei
- Cheltuieli totale
- 205.413 lei
- Profit brut
- 258.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 837.514 lei
- Active circulante
- 1.384.228 lei
- Stocuri
- 25 lei
- Creanțe
- 1.358.215 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.988 lei
- Datorii
- 1.233.466 lei
- Capitaluri
- 988.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 526.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 290.912 lei
- Venituri totale
- 454.353 lei
- Cheltuieli totale
- 235.076 lei
- Profit brut
- 219.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 219.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 640.153 lei
- Active circulante
- 1.552.346 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.535.236 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.110 lei
- Datorii
- 1.445.045 lei
- Capitaluri
- 747.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 271.167 lei
- Venituri totale
- 384.865 lei
- Cheltuieli totale
- 164.139 lei
- Profit brut
- 220.726 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 175.931 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 541.891 lei
- Active circulante
- 1.570.198 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.561.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.191 lei
- Datorii
- 1.583.912 lei
- Capitaluri
- 528.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 267.921 lei
- Venituri totale
- 1.574.751 lei
- Cheltuieli totale
- 1.289.365 lei
- Profit brut
- 285.386 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 215.255 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 379.113 lei
- Active circulante
- 1.420.201 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.399.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.097 lei
- Datorii
- 1.447.068 lei
- Capitaluri
- 352.246 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 189.031 lei
- Venituri totale
- 192.687 lei
- Cheltuieli totale
- 159.269 lei
- Profit brut
- 33.418 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 5.530 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.409.994 lei
- Active circulante
- 77.095 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.199 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.896 lei
- Datorii
- 1.350.099 lei
- Capitaluri
- 136.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2369 · Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 3317 · Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
2005
- Înmatriculare la registrul comerțului