CORDUNEANU COSMIN CONSTRUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șofronea, Comuna Șofronea, înmatriculată la 9 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CORDUNEANU COSMIN CONSTRUCTION S.R.L.
- CUI
- 41091669
- Nr. înmatriculare
- J2/911/2019
- EUID
- ROONRC.J2/911/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- 11, nr. 1, Sat Șofronea, Comuna Șofronea, Arad
- Localitate
- Sat Șofronea, Comuna Șofronea, Arad
- Cod poștal
- 317350
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 4 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CORDUNEANU VASILE-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Arad; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 lei | 0 | -48 lei | 41.675 lei | -41.723 lei |
| 2022 | — | -500 lei | — | -48 lei | 41.675 lei | -41.723 lei |
| 2021 | 0 lei | -20.330 lei | 1 | -48 lei | 41.175 lei | -41.223 lei |
| 2020 | 4.999 lei | -50.838 lei | 2 | 9.357 lei | 30.250 lei | -20.893 lei |
| 2019 | 77.550 lei | 29.745 lei | 2 | 44.649 lei | 14.704 lei | 29.945 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -48 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 41.675 lei
- Capitaluri
- -41.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 500 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -48 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 41.675 lei
- Capitaluri
- -41.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.330 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.330 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -48 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 41.175 lei
- Capitaluri
- -41.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.999 lei
- Venituri totale
- 4.999 lei
- Cheltuieli totale
- 55.787 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.788 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.838 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.357 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.357 lei
- Datorii
- 30.250 lei
- Capitaluri
- -20.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.550 lei
- Venituri totale
- 77.550 lei
- Cheltuieli totale
- 47.029 lei
- Profit brut
- 30.521 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.745 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.649 lei
- Datorii
- 14.704 lei
- Capitaluri
- 29.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului