CORALU CONT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 14 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CORALU CONT S.R.L.
- CUI
- 45963817
- Nr. înmatriculare
- J2022000622044
- EUID
- ROONRC.J2022000622044
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- CORNIȘA BISTRIȚEI, nr. 18, sc. B, ap. 15, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600104
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MELINTE LUCIANA-CORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.382 lei | 8.119 lei | 1 | 23.632 lei | 9.712 lei | 13.920 lei |
| 2023 | 75.420 lei | 15.517 lei | 1 | 21.109 lei | 5.308 lei | 15.801 lei |
| 2022 | 10.300 lei | 4.244 lei | 1 | 8.482 lei | 3.998 lei | 4.484 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.382 lei
- Venituri totale
- 82.387 lei
- Cheltuieli totale
- 72.548 lei
- Profit brut
- 9.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.119 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.632 lei
- Stocuri
- 1.619 lei
- Creanțe
- 7.265 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.748 lei
- Datorii
- 9.712 lei
- Capitaluri
- 13.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.420 lei
- Venituri totale
- 75.430 lei
- Cheltuieli totale
- 59.157 lei
- Profit brut
- 16.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.517 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.109 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.309 lei
- Datorii
- 5.308 lei
- Capitaluri
- 15.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.300 lei
- Venituri totale
- 10.300 lei
- Cheltuieli totale
- 5.753 lei
- Profit brut
- 4.547 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.482 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.482 lei
- Datorii
- 3.998 lei
- Capitaluri
- 4.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6421 · Activități ale holding-urilor (CAEN Rev.3)
- 6422 · Activități ale canalelor de finanțare (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 6630 · Activități de administrare a fondurilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9111 · Activități ale bibliotecilor (CAEN Rev.3)
- 9112 · Activități ale arhivelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului