Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

COORFAN S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, înmatriculată la 11 iulie 2019.

Identitate

Denumire legală
COORFAN S.R.L.
CUI
41388172
Nr. înmatriculare
J2019002372088
EUID
ROONRC.J2019002372088
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 iulie 2019

Sediu social

Adresă
PROGRESULUI, nr. 33, camera 1, Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, Brașov
Localitate
Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, Brașov
Cod poștal
507075

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.07.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • COCA RĂZVAN-ȘTEFAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
7,4 mil. lei02022: 481 mii lei2023: 4,4 mil. lei2024: 6,4 mil. lei2025: 7,4 mil. lei2022202320242025
Rezultat net
355 mii lei0-126 mii lei2022: -126 mii lei2023: 353 mii lei2024: 333 mii lei2025: 355 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 32 din 698 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Brașov, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 1.041 din 25.588 în tot județul, și locul 1.919 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20257.397.803 lei354.865 lei81.156.657 lei805.868 lei355.345 lei
20246.375.997 lei332.873 lei71.314.912 lei985.515 lei333.353 lei
20234.442.695 lei353.244 lei5579.587 lei352.338 lei228.045 lei
2022480.744 lei-125.599 lei2366.517 lei491.716 lei-125.199 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
7.397.803 lei
Venituri totale
7.461.430 lei
Cheltuieli totale
7.033.217 lei
Profit brut
428.213 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
354.865 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
413.381 lei
Active circulante
743.276 lei
Stocuri
623.453 lei
Creanțe
36.756 lei
Casa și conturi la bănci
83.067 lei
Datorii
805.868 lei
Capitaluri
355.345 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
8

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
6.375.997 lei
Venituri totale
6.387.302 lei
Cheltuieli totale
5.992.441 lei
Profit brut
394.861 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
332.873 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
265.199 lei
Active circulante
1.049.713 lei
Stocuri
537.823 lei
Creanțe
31.893 lei
Casa și conturi la bănci
479.997 lei
Datorii
985.515 lei
Capitaluri
333.353 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
7

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.442.695 lei
Venituri totale
4.450.412 lei
Cheltuieli totale
4.050.827 lei
Profit brut
399.585 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
353.244 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
111.248 lei
Active circulante
468.339 lei
Stocuri
344.748 lei
Creanțe
18.783 lei
Casa și conturi la bănci
104.808 lei
Datorii
352.338 lei
Capitaluri
228.045 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
5

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
480.744 lei
Venituri totale
482.784 lei
Cheltuieli totale
606.641 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
123.857 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
125.599 lei
Active imobilizate
100.345 lei
Active circulante
266.172 lei
Stocuri
171.668 lei
Creanțe
70.777 lei
Casa și conturi la bănci
23.727 lei
Datorii
491.716 lei
Capitaluri
-125.199 lei
Capital subscris vărsat
400 lei
Număr mediu de salariați
2

Contracte publice

  • 29 de cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2025–2026) · valoare însumată de cel mult 234 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultimele 5 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTE PENTRU GRADINITA CU PP GHIMBAV

    16.984,82 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV · CPV 15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

  2. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTE PENTRU GRADINITA CU PP GHIMBAV

    33.853,79 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV · CPV 15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

  3. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTE PENTRU GRADINITA CU PP GHIMBAV

    12.230,78 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV · CPV 15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

  4. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTE PENTRU GRADINITA CU PP GHIMBAV

    20.149,25 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV · CPV 15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

  5. Cumpărare directă

    PACHET ALIMENTE PENTRU GRADINITA CU PP GHIMBAV

    5.190,03 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV · CPV 15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 martie 2025 și 22 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  5. 2019

    • Înmatriculare la registrul comerțului