CONVERT MARKETING LTD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 31 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CONVERT MARKETING LTD S.R.L.
- CUI
- 45420535
- Nr. înmatriculare
- J2021002540325
- EUID
- ROONRC.J2021002540325
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- PODULUI, nr. 6, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550263
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOLDOVAN VICTOR LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 207 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Sibiu, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 2.833 din 15.771 în tot județul, și locul 1.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 95%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.333.929 lei | 747.834 lei | 6 | 922.031 lei | 173.997 lei | 748.034 lei |
| 2024 | 685.060 lei | 362.017 lei | 5 | 421.600 lei | 59.383 lei | 362.217 lei |
| 2023 | 255.857 lei | 107.773 lei | 3 | 177.988 lei | 22.091 lei | 155.897 lei |
| 2022 | 205.910 lei | 154.124 lei | 1 | 163.718 lei | 9.394 lei | 154.324 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.333.929 lei
- Venituri totale
- 1.333.981 lei
- Cheltuieli totale
- 545.954 lei
- Profit brut
- 788.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 747.834 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.111 lei
- Active circulante
- 903.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 447.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 455.934 lei
- Datorii
- 173.997 lei
- Capitaluri
- 748.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 685.060 lei
- Venituri totale
- 685.060 lei
- Cheltuieli totale
- 307.092 lei
- Profit brut
- 377.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 362.017 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 421.600 lei
- Stocuri
- 67 lei
- Creanțe
- 169.054 lei
- Casa și conturi la bănci
- 252.479 lei
- Datorii
- 59.383 lei
- Capitaluri
- 362.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 255.857 lei
- Venituri totale
- 255.857 lei
- Cheltuieli totale
- 146.035 lei
- Profit brut
- 109.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 177.988 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.726 lei
- Datorii
- 22.091 lei
- Capitaluri
- 155.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.910 lei
- Venituri totale
- 205.910 lei
- Cheltuieli totale
- 48.330 lei
- Profit brut
- 157.580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 163.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.189 lei
- Datorii
- 9.394 lei
- Capitaluri
- 154.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6120 · Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 9640 · Activități de intermediere pentru servicii personale (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Situații financiare depuse pentru anul 2021