CONVENIENT IMOBILIARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CONVENIENT IMOBILIARE S.R.L.
- CUI
- 44886279
- Nr. înmatriculare
- J2021005599232
- EUID
- ROONRC.J2021005599232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Victoriei, nr. 155, bl. D1, et. 9, Tronson 8, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10073
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOARE DRAGOŞ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -9.308 lei | — | 1.151.066 lei | 1.263.193 lei | -112.127 lei |
| 2024 | — | -26.554 lei | — | 1.157.954 lei | 1.260.773 lei | -102.819 lei |
| 2023 | — | -18.503 lei | — | 1.173.686 lei | 1.249.951 lei | -76.265 lei |
| 2022 | — | -28.557 lei | — | 1.176.142 lei | 1.233.904 lei | -57.762 lei |
| 2021 | — | -29.405 lei | — | 1.194.350 lei | 1.223.555 lei | -29.205 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.308 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.308 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.308 lei
- Active imobilizate
- 3.999 lei
- Active circulante
- 1.147.067 lei
- Stocuri
- 1.137.211 lei
- Creanțe
- 9.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.263.193 lei
- Capitaluri
- -112.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 26.554 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.554 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.554 lei
- Active imobilizate
- 7.990 lei
- Active circulante
- 1.149.964 lei
- Stocuri
- 1.137.514 lei
- Creanțe
- 21.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- -8.810 lei
- Datorii
- 1.260.773 lei
- Capitaluri
- -102.819 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 18.503 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.503 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.503 lei
- Active imobilizate
- 12.270 lei
- Active circulante
- 1.161.416 lei
- Stocuri
- 1.137.211 lei
- Creanțe
- 21.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.945 lei
- Datorii
- 1.249.951 lei
- Capitaluri
- -76.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 28.557 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.557 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.557 lei
- Active imobilizate
- 16.550 lei
- Active circulante
- 1.159.592 lei
- Stocuri
- 1.137.212 lei
- Creanțe
- 19.533 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.847 lei
- Datorii
- 1.233.904 lei
- Capitaluri
- -57.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 29.405 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.405 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.405 lei
- Active imobilizate
- 20.829 lei
- Active circulante
- 1.173.521 lei
- Stocuri
- 1.149.643 lei
- Creanțe
- 21.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.971 lei
- Datorii
- 1.223.555 lei
- Capitaluri
- -29.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului