CONTARESUM STAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Măgurele, înmatriculată la 4 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CONTARESUM STAR S.R.L.
- CUI
- 45425290
- Nr. înmatriculare
- J23/19/2022
- EUID
- ROONRC.J23/19/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- GEORGE CĂLINESCU, nr. 2, bl. 1, et. 1, ap. 11, Oraș Măgurele, Ilfov
- Localitate
- Oraș Măgurele, Ilfov
- Cod poștal
- 77125
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 841 din 923 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Ilfov, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 37.645 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.000 lei | 435 lei | 1 | 313 lei | 4.008 lei | -3.695 lei |
| 2024 | 4.700 lei | 1.168 lei | 1 | 360 lei | 4.491 lei | -4.131 lei |
| 2023 | 4.000 lei | -2.581 lei | 1 | 403 lei | 5.702 lei | -5.299 lei |
| 2022 | 4.300 lei | -2.818 lei | 1 | 974 lei | 3.692 lei | -2.718 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.000 lei
- Venituri totale
- 6.000 lei
- Cheltuieli totale
- 5.490 lei
- Profit brut
- 510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 313 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7 lei
- Casa și conturi la bănci
- 306 lei
- Datorii
- 4.008 lei
- Capitaluri
- -3.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.700 lei
- Venituri totale
- 4.700 lei
- Cheltuieli totale
- 3.310 lei
- Profit brut
- 1.390 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 360 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 360 lei
- Datorii
- 4.491 lei
- Capitaluri
- -4.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 6.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.581 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.581 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 403 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103 lei
- Datorii
- 5.702 lei
- Capitaluri
- -5.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.300 lei
- Venituri totale
- 4.300 lei
- Cheltuieli totale
- 6.988 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.688 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.818 lei
- Active imobilizate
- 71 lei
- Active circulante
- 903 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 903 lei
- Datorii
- 3.692 lei
- Capitaluri
- -2.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului