CONTA PREST CĂRT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Moreni, înmatriculată la 16 septembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- CONTA PREST CĂRT S.R.L.
- CUI
- 35005957
- Nr. înmatriculare
- J2015000624150
- EUID
- ROONRC.J2015000624150
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- Petrolului, nr. 4, bl. U, et. PARTER, ap. 1, Municipiul Moreni, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Moreni, Dâmbovița
- Cod poștal
- 135300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.09.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂRTUROIU ELENA-LUMINIŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 46 din 143 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Dâmbovița, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 4.523 din 10.727 în tot județul, și locul 2.540 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 306.800 lei | 105.266 lei | 2 | 222.949 lei | 101.638 lei | 121.311 lei |
| 2024 | 295.150 lei | 86.272 lei | 2 | 263.611 lei | 42.117 lei | 221.494 lei |
| 2023 | 291.400 lei | 173.147 lei | 2 | 362.384 lei | 62.161 lei | 300.223 lei |
| 2022 | 287.550 lei | 126.676 lei | 4 | 150.456 lei | 23.380 lei | 127.076 lei |
| 2021 | 277.848 lei | 106.782 lei | 3 | 196.851 lei | 37.134 lei | 159.717 lei |
| 2020 | 274.710 lei | 127.573 lei | 3 | 356.792 lei | 203.856 lei | 152.936 lei |
| 2019 | 224.235 lei | 130.109 lei | 4 | 234.026 lei | 8.663 lei | 225.363 lei |
| 2018 | 195.460 lei | 114.690 lei | 3 | 249.362 lei | 4.109 lei | 245.253 lei |
| 2017 | 137.150 lei | 96.284 lei | 1 | 132.551 lei | 1.988 lei | 130.563 lei |
| 2016 | 66.000 lei | 38.069 lei | 1 | 36.402 lei | 2.123 lei | 34.279 lei |
| 2015 | — | -4.190 lei | 1 | 33 lei | 4.023 lei | -3.990 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 306.800 lei
- Venituri totale
- 334.175 lei
- Cheltuieli totale
- 224.355 lei
- Profit brut
- 109.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.266 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 222.622 lei
- Active circulante
- 327 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127 lei
- Datorii
- 101.638 lei
- Capitaluri
- 121.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.150 lei
- Venituri totale
- 322.357 lei
- Cheltuieli totale
- 233.132 lei
- Profit brut
- 89.225 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 250.653 lei
- Active circulante
- 12.958 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.358 lei
- Datorii
- 42.117 lei
- Capitaluri
- 221.494 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 291.400 lei
- Venituri totale
- 321.034 lei
- Cheltuieli totale
- 144.972 lei
- Profit brut
- 176.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 173.147 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 269.568 lei
- Active circulante
- 92.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 92.816 lei
- Datorii
- 62.161 lei
- Capitaluri
- 300.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.550 lei
- Venituri totale
- 311.916 lei
- Cheltuieli totale
- 182.563 lei
- Profit brut
- 129.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 126.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 140.076 lei
- Active circulante
- 10.380 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.480 lei
- Datorii
- 23.380 lei
- Capitaluri
- 127.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.848 lei
- Venituri totale
- 277.848 lei
- Cheltuieli totale
- 168.287 lei
- Profit brut
- 109.561 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 146.409 lei
- Active circulante
- 50.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.442 lei
- Datorii
- 37.134 lei
- Capitaluri
- 159.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.710 lei
- Venituri totale
- 288.964 lei
- Cheltuieli totale
- 158.838 lei
- Profit brut
- 130.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 127.573 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.012 lei
- Active circulante
- 349.780 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 349.780 lei
- Datorii
- 203.856 lei
- Capitaluri
- 152.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 224.235 lei
- Venituri totale
- 268.987 lei
- Cheltuieli totale
- 136.635 lei
- Profit brut
- 132.352 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.109 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 933 lei
- Active circulante
- 233.093 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228.693 lei
- Datorii
- 8.663 lei
- Capitaluri
- 225.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.460 lei
- Venituri totale
- 212.072 lei
- Cheltuieli totale
- 95.427 lei
- Profit brut
- 116.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.690 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.811 lei
- Active circulante
- 246.551 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 246.551 lei
- Datorii
- 4.109 lei
- Capitaluri
- 245.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.150 lei
- Venituri totale
- 144.224 lei
- Cheltuieli totale
- 46.567 lei
- Profit brut
- 97.657 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.284 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.878 lei
- Active circulante
- 127.673 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 127.673 lei
- Datorii
- 1.988 lei
- Capitaluri
- 130.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.000 lei
- Venituri totale
- 71.553 lei
- Cheltuieli totale
- 32.164 lei
- Profit brut
- 39.389 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.211 lei
- Active circulante
- 33.191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.191 lei
- Datorii
- 2.123 lei
- Capitaluri
- 34.279 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 500 lei
- Cheltuieli totale
- 4.690 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.190 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.190 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33 lei
- Datorii
- 4.023 lei
- Capitaluri
- -3.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului