CONSULTANTA EVALUARE IN SECURITATE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 12 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CONSULTANTA EVALUARE IN SECURITATE SRL
- CUI
- 38342701
- Nr. înmatriculare
- J40/17311/2017
- EUID
- ROONRC.J40/17311/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- METALURGIEI, nr. 468-472, bl. C7, et. 3, ap. 21, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Contact
- Telefon
- 0733 536 767
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 4 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHELU TEODOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 15.487 lei | -48.007 lei | — | 604.360 lei | 115.987 lei | 488.899 lei |
| 2020 | 71.766 lei | -36.708 lei | — | 603.358 lei | 66.978 lei | 536.906 lei |
| 2019 | 327.225 lei | 161.229 lei | — | 638.148 lei | 53.572 lei | 584.650 lei |
| 2018 | 387.409 lei | 374.024 lei | — | 452.122 lei | 28.701 lei | 423.421 lei |
| 2017 | 51.082 lei | 49.097 lei | — | 51.229 lei | 1.832 lei | 49.397 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.487 lei
- Venituri totale
- 15.487 lei
- Cheltuieli totale
- 63.038 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.551 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.007 lei
- Active imobilizate
- 58.336 lei
- Active circulante
- 546.024 lei
- Stocuri
- 26.486 lei
- Creanțe
- 518.324 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.214 lei
- Datorii
- 115.987 lei
- Capitaluri
- 488.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.766 lei
- Venituri totale
- 71.838 lei
- Cheltuieli totale
- 106.391 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.553 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.708 lei
- Active imobilizate
- 15.247 lei
- Active circulante
- 588.111 lei
- Stocuri
- 29.720 lei
- Creanțe
- 557.737 lei
- Casa și conturi la bănci
- 654 lei
- Datorii
- 66.978 lei
- Capitaluri
- 536.906 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.225 lei
- Venituri totale
- 327.226 lei
- Cheltuieli totale
- 156.152 lei
- Profit brut
- 171.074 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 161.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 638.148 lei
- Stocuri
- 16.822 lei
- Creanțe
- 575.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.359 lei
- Datorii
- 53.572 lei
- Capitaluri
- 584.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.409 lei
- Venituri totale
- 387.409 lei
- Cheltuieli totale
- 2.114 lei
- Profit brut
- 385.295 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 374.024 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 452.122 lei
- Stocuri
- 27.340 lei
- Creanțe
- 2.330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 422.452 lei
- Datorii
- 28.701 lei
- Capitaluri
- 423.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.082 lei
- Venituri totale
- 51.082 lei
- Cheltuieli totale
- 453 lei
- Profit brut
- 50.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.097 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.449 lei
- Datorii
- 1.832 lei
- Capitaluri
- 49.397 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 69 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILORo atribuire · cel mult 69 mii lei
Ultima atribuire
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23410235
achizitie sistem de securitate
69.000 lei · AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR · CPV 35120000-1 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului