CONSTANTIN TAXI DRIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tulcea, înmatriculată la 19 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CONSTANTIN TAXI DRIVE S.R.L.
- CUI
- 43573508
- Nr. înmatriculare
- J36/32/2021
- EUID
- ROONRC.J36/32/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- SLT. GAVRILOV CORNELIU, nr. 170, bl. A4, sc. A, et. 4, ap. 20, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Localitate
- Municipiul Tulcea, Tulcea
- Cod poștal
- 820106
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN LEONARD-LIVIU — administrator
- TÂNJALĂ TEODOR-PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 109 din 221 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Tulcea, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 4.025 din 5.318 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.589 lei | 30.126 lei | — | 150.668 lei | 7.607 lei | 143.061 lei |
| 2024 | 68.837 lei | 23.504 lei | — | 115.799 lei | 2.865 lei | 112.934 lei |
| 2023 | 69.470 lei | 28.864 lei | 1 | 89.654 lei | 224 lei | 89.430 lei |
| 2022 | 55.957 lei | 33.577 lei | 1 | 60.973 lei | 407 lei | 60.566 lei |
| 2021 | 49.038 lei | 26.790 lei | 1 | 33.224 lei | 6.434 lei | 26.790 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.589 lei
- Venituri totale
- 63.589 lei
- Cheltuieli totale
- 28.721 lei
- Profit brut
- 34.868 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150.668 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 109.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.668 lei
- Datorii
- 7.607 lei
- Capitaluri
- 143.061 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.837 lei
- Venituri totale
- 68.837 lei
- Cheltuieli totale
- 41.430 lei
- Profit brut
- 27.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 115.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.799 lei
- Datorii
- 2.865 lei
- Capitaluri
- 112.934 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.470 lei
- Venituri totale
- 69.470 lei
- Cheltuieli totale
- 35.432 lei
- Profit brut
- 34.038 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139 lei
- Active circulante
- 89.515 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.515 lei
- Datorii
- 224 lei
- Capitaluri
- 89.430 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului