CONFORT TAXI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 15 noiembrie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- CONFORT TAXI SRL
- CUI
- 16940925
- Nr. înmatriculare
- J2004008263133
- EUID
- ROONRC.J2004008263133
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2004
Sediu social
- Adresă
- TABLA BUTII, nr. 74, CAMERA NR.3, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900561
Contact
- Telefon
- 0744 332 952
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 09.01.2006
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IORDACHE MARIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 220 din 446 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Constanța, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 22.235 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.483 lei | 442 lei | — | 65.245 lei | 33.097 lei | 32.148 lei |
| 2024 | 23.644 lei | -3.651 lei | — | 73.132 lei | 41.427 lei | 31.705 lei |
| 2023 | 26.108 lei | 1.699 lei | — | 83.397 lei | 48.040 lei | 35.357 lei |
| 2022 | 31.980 lei | 20.032 lei | — | 33.995 lei | 337 lei | 33.658 lei |
| 2021 | 31.612 lei | 20.870 lei | — | 13.920 lei | 294 lei | 13.626 lei |
| 2020 | 23.725 lei | 4.421 lei | — | 1.896 lei | 9.140 lei | -7.244 lei |
| 2019 | 26.885 lei | 5.558 lei | 1 | 16.590 lei | 28.255 lei | -11.665 lei |
| 2018 | 20.833 lei | -8.758 lei | 1 | 10.890 lei | 28.114 lei | -17.224 lei |
| 2017 | 21.437 lei | -4.491 lei | 1 | 19.577 lei | 28.043 lei | -8.466 lei |
| 2016 | 17.248 lei | -10.059 lei | 1 | 23.410 lei | 27.385 lei | -3.975 lei |
| 2015 | 15.928 lei | -3.293 lei | 1 | 33.456 lei | 27.372 lei | 6.084 lei |
| 2014 | 16.368 lei | 3.382 lei | 1 | 9.655 lei | 278 lei | 9.377 lei |
| 2013 | 17.616 lei | 3.546 lei | 1 | 6.258 lei | 263 lei | 5.995 lei |
| 2012 | 15.416 lei | -556 lei | 1 | 2.673 lei | 224 lei | 2.449 lei |
| 2011 | 14.686 lei | 969 lei | 1 | 3.221 lei | 216 lei | 3.005 lei |
| 2010 | 14.408 lei | -253 lei | 1 | 2.230 lei | 194 lei | 2.036 lei |
| 2009 | 15.944 lei | -9.067 lei | 1 | 3.329 lei | 1.039 lei | 2.290 lei |
| 2008 | 28.749 lei | -1.937 lei | 1 | 11.823 lei | 466 lei | 11.357 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.483 lei
- Venituri totale
- 27.483 lei
- Cheltuieli totale
- 26.961 lei
- Profit brut
- 522 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 442 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.000 lei
- Active circulante
- 35.245 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.771 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.474 lei
- Datorii
- 33.097 lei
- Capitaluri
- 32.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.644 lei
- Venituri totale
- 23.644 lei
- Cheltuieli totale
- 27.295 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.651 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 73.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.837 lei
- Datorii
- 41.427 lei
- Capitaluri
- 31.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.108 lei
- Venituri totale
- 26.131 lei
- Cheltuieli totale
- 24.164 lei
- Profit brut
- 1.967 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.699 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 83.397 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.774 lei
- Casa și conturi la bănci
- 623 lei
- Datorii
- 48.040 lei
- Capitaluri
- 35.357 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.