CONFECT LUMINA IMPEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Culmea, Oraș Ovidiu, înmatriculată la 25 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CONFECT LUMINA IMPEX S.R.L.
- CUI
- 45522691
- Nr. înmatriculare
- J2022000206132
- EUID
- ROONRC.J2022000206132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- Balanței, nr. 4, Sat Culmea, Oraș Ovidiu, Constanța
- Localitate
- Sat Culmea, Oraș Ovidiu, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 22 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COADĂ CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.000 lei | 92.077 lei | 1 | 112.320 lei | 20.043 lei | 92.277 lei |
| 2023 | — | -10.396 lei | — | 271.104 lei | 0 lei | 271.104 lei |
| 2022 | 290.000 lei | 281.300 lei | — | 287.200 lei | 5.700 lei | 281.500 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.000 lei
- Venituri totale
- 125.000 lei
- Cheltuieli totale
- 15.384 lei
- Profit brut
- 109.616 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.884 lei
- Active circulante
- 109.436 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.610 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.826 lei
- Datorii
- 20.043 lei
- Capitaluri
- 92.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 10.396 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.396 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.396 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 271.104 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 174.097 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.007 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 271.104 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.000 lei
- Venituri totale
- 290.000 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 290.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 281.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287.200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 197.200 lei
- Datorii
- 5.700 lei
- Capitaluri
- 281.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului