CONDURAS BEAUTY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Mediaș, înmatriculată la 2 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CONDURAS BEAUTY S.R.L.
- CUI
- 43396147
- Nr. înmatriculare
- J2020001654329
- EUID
- ROONRC.J2020001654329
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- LUPENI, nr. 4, bl. 85, sc. D, et. 4, ap. 51, Municipiul Mediaș, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Mediaș, Sibiu
- Cod poștal
- 551119
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONDUR SORIN RAREŞ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 41 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9621, județul Sibiu, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 10.106 din 15.771 în tot județul, și locul 5.623 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.352 lei | -8.290 lei | 1 | 7.753 lei | 21.447 lei | -13.694 lei |
| 2024 | 155.685 lei | 5.707 lei | 2 | 15.064 lei | 20.468 lei | -5.404 lei |
| 2023 | 125.375 lei | -9.753 lei | 2 | 7.431 lei | 18.742 lei | -11.311 lei |
| 2022 | 98.442 lei | 5.992 lei | 1 | 4.355 lei | 5.913 lei | -1.558 lei |
| 2021 | 64.060 lei | -6.814 lei | 1 | 934 lei | 8.484 lei | -7.550 lei |
| 2020 | 5.226 lei | -736 lei | 1 | 2.527 lei | 3.263 lei | -736 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.352 lei
- Venituri totale
- 124.400 lei
- Cheltuieli totale
- 131.446 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.290 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.753 lei
- Datorii
- 21.447 lei
- Capitaluri
- -13.694 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.685 lei
- Venituri totale
- 157.054 lei
- Cheltuieli totale
- 149.776 lei
- Profit brut
- 7.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.064 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.064 lei
- Datorii
- 20.468 lei
- Capitaluri
- -5.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.375 lei
- Venituri totale
- 125.375 lei
- Cheltuieli totale
- 133.874 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.499 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.753 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.431 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.560 lei
- Datorii
- 18.742 lei
- Capitaluri
- -11.311 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.442 lei
- Venituri totale
- 98.442 lei
- Cheltuieli totale
- 91.467 lei
- Profit brut
- 6.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.992 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.355 lei
- Stocuri
- 3.320 lei
- Creanțe
- 871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164 lei
- Datorii
- 5.913 lei
- Capitaluri
- -1.558 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.060 lei
- Venituri totale
- 64.060 lei
- Cheltuieli totale
- 70.233 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.173 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.814 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 934 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63 lei
- Datorii
- 8.484 lei
- Capitaluri
- -7.550 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.226 lei
- Venituri totale
- 5.226 lei
- Cheltuieli totale
- 5.910 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 684 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 736 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.527 lei
- Stocuri
- 450 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.077 lei
- Datorii
- 3.263 lei
- Capitaluri
- -736 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului