CONCORDIA COSMA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Buchin, Comuna Buchin, înmatriculată la 28 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CONCORDIA COSMA S.R.L.
- CUI
- 42555872
- Nr. înmatriculare
- J11/217/2020
- EUID
- ROONRC.J11/217/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- LUNCA GROFULUI, nr. 3, Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraș-Severin
- Localitate
- Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 327055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COSMA TALIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 28 din 31 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5510, județul Caraș-Severin, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 3.543 din 5.022 în tot județul, și locul 2.126 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.284 lei | -9.770 lei | 1 | 124.728 lei | 88.972 lei | 35.756 lei |
| 2024 | 81.268 lei | -28.089 lei | 1 | 152.593 lei | 107.066 lei | 45.527 lei |
| 2023 | 59.725 lei | -25.556 lei | 1 | 164.836 lei | 91.221 lei | 73.615 lei |
| 2022 | 449.339 lei | 40.606 lei | 5 | 211.728 lei | 112.557 lei | 99.171 lei |
| 2020 | 82.730 lei | 58.365 lei | — | 60.256 lei | 1.691 lei | 58.565 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.284 lei
- Venituri totale
- 86.284 lei
- Cheltuieli totale
- 93.466 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.182 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.770 lei
- Active imobilizate
- 113.644 lei
- Active circulante
- 11.084 lei
- Stocuri
- 3.751 lei
- Creanțe
- 6.437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 896 lei
- Datorii
- 88.972 lei
- Capitaluri
- 35.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.268 lei
- Venituri totale
- 81.268 lei
- Cheltuieli totale
- 106.918 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.650 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.089 lei
- Active imobilizate
- 129.757 lei
- Active circulante
- 22.836 lei
- Stocuri
- 5.358 lei
- Creanțe
- 13.833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.645 lei
- Datorii
- 107.066 lei
- Capitaluri
- 45.527 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.725 lei
- Venituri totale
- 59.725 lei
- Cheltuieli totale
- 84.684 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.959 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.556 lei
- Active imobilizate
- 150.018 lei
- Active circulante
- 14.818 lei
- Stocuri
- 3.867 lei
- Creanțe
- 2.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.019 lei
- Datorii
- 91.221 lei
- Capitaluri
- 73.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 449.339 lei
- Venituri totale
- 449.339 lei
- Cheltuieli totale
- 404.239 lei
- Profit brut
- 45.100 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 170.278 lei
- Active circulante
- 41.450 lei
- Stocuri
- -1.207 lei
- Creanțe
- 2.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.725 lei
- Datorii
- 112.557 lei
- Capitaluri
- 99.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.730 lei
- Venituri totale
- 82.730 lei
- Cheltuieli totale
- 21.882 lei
- Profit brut
- 60.848 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.365 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.541 lei
- Active circulante
- 45.715 lei
- Stocuri
- 5.033 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.682 lei
- Datorii
- 1.691 lei
- Capitaluri
- 58.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului