CONCEPT DELUX 2021 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cheia, Comuna Moieciu, înmatriculată la 12 iulie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CONCEPT DELUX 2021 S.R.L.
- CUI
- 44577621
- Nr. înmatriculare
- J8/1999/2021
- EUID
- ROONRC.J8/1999/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2021
Sediu social
- Adresă
- CHEIA, nr. 20C, Sat Cheia, Comuna Moieciu, Brașov
- Localitate
- Sat Cheia, Comuna Moieciu, Brașov
- Cod poștal
- 507131
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN ROBERT-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 13 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5530, județul Brașov, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 8.405 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 84%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 419.696 lei | -3.589 lei | 1 | 350.106 lei | 287.122 lei | 62.984 lei |
| 2024 | 228.328 lei | 81.332 lei | 1 | 162.142 lei | 95.569 lei | 66.573 lei |
| 2023 | — | -14.959 lei | — | 80.051 lei | 94.810 lei | -14.759 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 419.696 lei
- Venituri totale
- 421.484 lei
- Cheltuieli totale
- 413.945 lei
- Profit brut
- 7.539 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.589 lei
- Active imobilizate
- 302.197 lei
- Active circulante
- 47.909 lei
- Stocuri
- 996 lei
- Creanțe
- 34.191 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.722 lei
- Datorii
- 287.122 lei
- Capitaluri
- 62.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 228.328 lei
- Venituri totale
- 244.082 lei
- Cheltuieli totale
- 151.591 lei
- Profit brut
- 92.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.332 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.887 lei
- Active circulante
- 99.255 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.815 lei
- Datorii
- 95.569 lei
- Capitaluri
- 66.573 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.959 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.959 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.959 lei
- Active imobilizate
- 59.633 lei
- Active circulante
- 20.418 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.418 lei
- Datorii
- 94.810 lei
- Capitaluri
- -14.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului