CONACUL SANDORIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Satu Nou, Comuna Hălchiu, înmatriculată la 5 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CONACUL SANDORIA S.R.L.
- CUI
- 38967689
- Nr. înmatriculare
- J8/507/2018
- EUID
- ROONRC.J8/507/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- MARE, nr. 349, CAM. 1, Sat Satu Nou, Comuna Hălchiu, Brașov
- Localitate
- Sat Satu Nou, Comuna Hălchiu, Brașov
- Cod poștal
- 507083
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FAZAKAS SANDOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 218 din 224 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Brașov, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 24.823 din 25.588 în tot județul, și locul 18.622 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -1.053 lei | 0 | 41.402 lei | 6.234 lei | 35.168 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 | 41.602 lei | 5.381 lei | 36.221 lei |
| 2023 | 11.592 lei | 2.729 lei | 0 | 41.602 lei | 5.381 lei | 36.221 lei |
| 2022 | 0 lei | -1.487 lei | 0 | 36.106 lei | 2.614 lei | 33.492 lei |
| 2021 | 43.902 lei | 11.940 lei | 0 | 36.491 lei | 1.512 lei | 34.979 lei |
| 2020 | 83.452 lei | 17.599 lei | 1 | 26.928 lei | 3.889 lei | 23.039 lei |
| 2019 | 151.391 lei | 33.240 lei | 1 | 37.218 lei | 3.778 lei | 33.440 lei |
| 2018 | 109.423 lei | 13.423 lei | 1 | 20.616 lei | 6.993 lei | 13.623 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.053 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.053 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.053 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 41.280 lei
- Stocuri
- 41.280 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 6.234 lei
- Capitaluri
- 35.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 41.480 lei
- Stocuri
- 41.280 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 5.381 lei
- Capitaluri
- 36.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.592 lei
- Venituri totale
- 11.592 lei
- Cheltuieli totale
- 8.343 lei
- Profit brut
- 3.249 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.729 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 41.480 lei
- Stocuri
- 41.280 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 5.381 lei
- Capitaluri
- 36.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.487 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.487 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.487 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 35.984 lei
- Stocuri
- 35.784 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.614 lei
- Capitaluri
- 33.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.902 lei
- Venituri totale
- 43.902 lei
- Cheltuieli totale
- 31.457 lei
- Profit brut
- 12.445 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 36.369 lei
- Stocuri
- 35.783 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 586 lei
- Datorii
- 1.512 lei
- Capitaluri
- 34.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.452 lei
- Venituri totale
- 83.452 lei
- Cheltuieli totale
- 63.855 lei
- Profit brut
- 19.597 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.599 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 26.806 lei
- Stocuri
- 22.786 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.020 lei
- Datorii
- 3.889 lei
- Capitaluri
- 23.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.391 lei
- Venituri totale
- 151.391 lei
- Cheltuieli totale
- 114.169 lei
- Profit brut
- 37.222 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 37.096 lei
- Stocuri
- 8.176 lei
- Creanțe
- 95 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.825 lei
- Datorii
- 3.778 lei
- Capitaluri
- 33.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.423 lei
- Venituri totale
- 109.423 lei
- Cheltuieli totale
- 94.906 lei
- Profit brut
- 14.517 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 20.494 lei
- Stocuri
- 17.955 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.539 lei
- Datorii
- 6.993 lei
- Capitaluri
- 13.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului