COMPLET SERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 7 iunie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- COMPLET SERVICE SRL
- CUI
- 16495526
- Nr. înmatriculare
- J12/2178/2004
- EUID
- ROONRC.J12/2178/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2004
Sediu social
- Adresă
- Str. BUCEGI, nr. 8, bl. E2, sc. 1, ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 3527
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 26 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 19.09.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IUGA CRISTIAN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 0 lei | — | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | 0 | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2013 | 4.220 lei | -3.272 lei | 1 | 2.674 lei | 12.935 lei | -10.261 lei |
| 2012 | 1.901 lei | -5.130 lei | — | 5.875 lei | 12.864 lei | -6.989 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 227 lei | 2.086 lei | -1.859 lei |
| 2010 | 0 lei | 0 lei | 0 | 227 lei | 2.086 lei | -1.859 lei |
| 2009 | 2.960 lei | -110 lei | — | 227 lei | 2.086 lei | -1.859 lei |
| 2008 | 1.949 lei | -416 lei | — | 2.375 lei | 4.124 lei | -1.749 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.220 lei
- Venituri totale
- 6.555 lei
- Cheltuieli totale
- 9.722 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.167 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.272 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.674 lei
- Stocuri
- 869 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 12.935 lei
- Capitaluri
- -10.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.901 lei
- Venituri totale
- 3.991 lei
- Cheltuieli totale
- 9.121 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.130 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.875 lei
- Stocuri
- 1.361 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.514 lei
- Datorii
- 12.864 lei
- Capitaluri
- -6.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 227 lei
- Stocuri
- 44 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 183 lei
- Datorii
- 2.086 lei
- Capitaluri
- -1.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 227 lei
- Stocuri
- 44 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183 lei
- Datorii
- 2.086 lei
- Capitaluri
- -1.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.960 lei
- Venituri totale
- 2.960 lei
- Cheltuieli totale
- 1.970 lei
- Profit brut
- 990 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 110 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 227 lei
- Stocuri
- 44 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 183 lei
- Datorii
- 2.086 lei
- Capitaluri
- -1.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.949 lei
- Venituri totale
- 1.951 lei
- Cheltuieli totale
- 2.367 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 416 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 416 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.375 lei
- Stocuri
- 1.528 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 847 lei
- Datorii
- 4.124 lei
- Capitaluri
- -1.749 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înmatriculare la registrul comerțului