Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

COMFELSZEG SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sâncraiu, Comuna Sâncraiu, înmatriculată la 12 februarie 2003.

Identitate

Denumire legală
COMFELSZEG SRL
CUI
15207234
Nr. înmatriculare
J12/346/2003
EUID
ROONRC.J12/346/2003
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
12 februarie 2003

Sediu social

Adresă
nr. 173, Sat Sâncraiu, Comuna Sâncraiu, Cluj
Cod poștal
3526

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 27 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 12.02.2003
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • PÉNTEK ELISABETA — administrator
  • PENTEK FRANCISC — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
133 mii lei02008: 80 mii lei2009: 127 mii lei2010: 133 mii lei2011: 126 mii lei2012: 122 mii lei2013: 63 mii lei2014: 65 mii lei2015: 51 mii lei2016: 45 mii lei2017: 35 mii lei2018: 30 mii lei2019: 28 mii lei2020: 23 mii lei2021: 34 mii lei2022: 24 mii lei2023: 22 mii lei2024: 13 mii lei2025: 12 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
16 mii lei0-7 mii lei2008: 290 lei2009: 4 mii lei2010: 16 mii lei2011: -231 lei2012: 1.319 lei2013: 9 mii lei2014: 6 mii lei2015: 413 lei2016: -4 mii lei2017: -7 mii lei2018: -2 mii lei2019: -550 lei2020: 3 mii lei2021: 5 mii lei2022: 2 mii lei2023: 2 mii lei2024: 1.272 lei2025: 1.438 lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 25 din 25 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4675, județul Cluj, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 38.826 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202511.826 lei1.438 lei34.635 lei2.017 lei32.618 lei
202412.706 lei1.272 lei32.585 lei1.406 lei31.179 lei
202322.349 lei2.127 lei35.309 lei5.402 lei29.907 lei
202223.660 lei2.409 lei28.107 lei327 lei27.780 lei
202133.555 lei4.786 lei26.465 lei1.094 lei25.371 lei
202022.505 lei3.279 lei24.288 lei3.703 lei20.585 lei
201928.045 lei-550 lei22.659 lei5.352 lei17.307 lei
201830.320 lei-1.802 lei020.966 lei3.110 lei17.856 lei
201734.903 lei-6.701 lei20.845 lei1.186 lei19.659 lei
201644.814 lei-4.052 lei29.762 lei3.402 lei26.360 lei
201550.620 lei413 lei36.544 lei6.654 lei29.890 lei
201465.116 lei5.602 lei48.160 lei19.104 lei29.056 lei
201362.861 lei8.625 lei68.112 lei44.658 lei23.454 lei
2012122.163 lei1.319 lei40.035 lei25.206 lei14.829 lei
2011125.655 lei-231 lei45.414 lei31.904 lei13.510 lei
2010132.646 lei15.749 lei46.804 lei32.323 lei14.481 lei
2009127.242 lei4.188 lei40.319 lei41.586 lei-1.267 lei
200879.544 lei290 lei26.595 lei32.051 lei-5.456 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
11.826 lei
Venituri totale
11.826 lei
Cheltuieli totale
10.092 lei
Profit brut
1.734 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.438 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.947 lei
Active circulante
32.688 lei
Stocuri
6.999 lei
Creanțe
20.332 lei
Casa și conturi la bănci
5.357 lei
Datorii
2.017 lei
Capitaluri
32.618 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
12.706 lei
Venituri totale
13.001 lei
Cheltuieli totale
11.430 lei
Profit brut
1.571 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.272 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.437 lei
Active circulante
30.148 lei
Stocuri
7.678 lei
Creanțe
20.426 lei
Casa și conturi la bănci
2.044 lei
Datorii
1.406 lei
Capitaluri
31.179 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
22.349 lei
Venituri totale
22.349 lei
Cheltuieli totale
19.627 lei
Profit brut
2.722 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.127 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.928 lei
Active circulante
32.381 lei
Stocuri
8.609 lei
Creanțe
20.419 lei
Casa și conturi la bănci
3.353 lei
Datorii
5.402 lei
Capitaluri
29.907 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013

Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑