COMETA GBM GRUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 12 august 2004.
Identitate
- Denumire legală
- COMETA GBM GRUP SRL
- CUI
- 16576590
- Nr. înmatriculare
- J2004001469055
- EUID
- ROONRC.J2004001469055
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 august 2004
Sediu social
- Adresă
- GEN. GHEORGHE MAGHERU, nr. 8, bl. M8, ap. 28, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
Contact
- Telefon
- 0359 174 238
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 7 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.08.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BARBERO ERICA — administrator
- CAVALCANTI GUIDO — administrator
- MIHOC CORNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 70 din 421 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Bihor, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 5.593 din 22.588 în tot județul, și locul 4.401 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 814.304 lei | 154.386 lei | 3 | 2.363.001 lei | 1.304.150 lei | 1.060.709 lei |
| 2024 | 734.992 lei | 73.371 lei | 3 | 2.230.782 lei | 1.321.481 lei | 909.301 lei |
| 2023 | 834.038 lei | 366.561 lei | 3 | 2.409.603 lei | 1.570.773 lei | 838.830 lei |
| 2022 | 716.170 lei | 294.401 lei | 3 | 2.271.815 lei | 1.799.545 lei | 472.270 lei |
| 2021 | 694.549 lei | 257.456 lei | 2 | 2.434.591 lei | 2.256.723 lei | 177.868 lei |
| 2020 | 617.772 lei | 173.533 lei | 2 | 2.307.906 lei | 2.387.494 lei | -79.588 lei |
| 2019 | 635.024 lei | 167.765 lei | 2 | 2.344.558 lei | 2.597.679 lei | -253.121 lei |
| 2018 | 528.626 lei | 143.882 lei | 2 | 2.345.094 lei | 2.766.804 lei | -420.886 lei |
| 2017 | 488.452 lei | 25.950 lei | 2 | 2.354.365 lei | 2.919.732 lei | -564.768 lei |
| 2016 | 356.225 lei | 45.968 lei | 2 | 2.331.336 lei | 2.922.678 lei | -590.719 lei |
| 2015 | 393.950 lei | -1.327 lei | 1 | 2.317.063 lei | 2.953.968 lei | -636.686 lei |
| 2014 | 473.458 lei | -18.627 lei | 2 | 2.362.442 lei | 2.998.049 lei | -635.359 lei |
| 2013 | 539.980 lei | 58.689 lei | 2 | 2.528.754 lei | 3.146.122 lei | -616.732 lei |
| 2012 | 507.871 lei | -9.216 lei | 2 | 2.403.408 lei | 3.222.353 lei | -818.945 lei |
| 2011 | 478.317 lei | 6.635 lei | 2 | 2.485.842 lei | 3.295.764 lei | -809.729 lei |
| 2010 | 342.133 lei | -156.668 lei | 2 | 2.491.107 lei | 3.306.425 lei | -815.270 lei |
| 2009 | 445.637 lei | 75.199 lei | 2 | 2.564.003 lei | 3.124.205 lei | -560.202 lei |
| 2008 | 461.070 lei | 190.603 lei | 2 | 2.618.961 lei | 3.212.906 lei | -599.992 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 814.304 lei
- Venituri totale
- 814.304 lei
- Cheltuieli totale
- 641.595 lei
- Profit brut
- 172.709 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.679.513 lei
- Active circulante
- 683.488 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 386.559 lei
- Casa și conturi la bănci
- 296.929 lei
- Datorii
- 1.304.150 lei
- Capitaluri
- 1.060.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 734.992 lei
- Venituri totale
- 739.308 lei
- Cheltuieli totale
- 650.246 lei
- Profit brut
- 89.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.670.487 lei
- Active circulante
- 560.295 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 263.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- 297.209 lei
- Datorii
- 1.321.481 lei
- Capitaluri
- 909.301 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 834.038 lei
- Venituri totale
- 863.376 lei
- Cheltuieli totale
- 490.038 lei
- Profit brut
- 373.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 366.561 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.719.523 lei
- Active circulante
- 690.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 475.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 214.294 lei
- Datorii
- 1.570.773 lei
- Capitaluri
- 838.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.