COMCEDAR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 26 septembrie 1994.
Identitate
- Denumire legală
- COMCEDAR SRL
- CUI
- 6306360
- Nr. înmatriculare
- J1994001521040
- EUID
- ROONRC.J1994001521040
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 septembrie 1994
Sediu social
- Adresă
- Str. OITUZ, nr. 27, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 5450
Contact
- Telefon
- 0234 315 230
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 12 august 2025. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.10.1994
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CIUBOTARU ROBERT ANTONIO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.031 din 1.088 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Bacău, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 12.928 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.000 lei | -13.381 lei | — | 161.985 lei | 226.518 lei | -64.533 lei |
| 2024 | 12.492 lei | -10.690 lei | — | 164.809 lei | 215.961 lei | -51.152 lei |
| 2023 | 5.936 lei | -37.446 lei | 1 | 160.669 lei | 201.131 lei | -40.462 lei |
| 2022 | 5.930 lei | -17.833 lei | 1 | 164.331 lei | 167.347 lei | -3.016 lei |
| 2021 | 4.429 lei | -6.099 lei | 1 | 165.851 lei | 151.033 lei | 14.818 lei |
| 2020 | 2.898 lei | -26.285 lei | 1 | 164.897 lei | 143.980 lei | 20.917 lei |
| 2019 | 2.527 lei | 72.465 lei | 1 | 166.037 lei | 118.835 lei | 47.202 lei |
| 2018 | 4.200 lei | -14.445 lei | 0 | 181.328 lei | 206.591 lei | -25.263 lei |
| 2017 | 3.628 lei | -64.035 lei | 0 | 78.333 lei | 206.455 lei | -128.122 lei |
| 2016 | 35.777 lei | -33.599 lei | 2 | 132.243 lei | 196.330 lei | -64.087 lei |
| 2015 | 25.548 lei | -16.411 lei | 1 | 53.256 lei | 83.744 lei | -30.488 lei |
| 2014 | 61.448 lei | -41.683 lei | 1 | 74.871 lei | 88.948 lei | -14.077 lei |
| 2013 | 0 lei | -1.541 lei | 0 | 58.336 lei | 158.456 lei | -100.120 lei |
| 2012 | 24.705 lei | 3.633 lei | — | 60.364 lei | 158.943 lei | -98.579 lei |
| 2011 | 41.911 lei | -3.811 lei | 0 | 71.966 lei | 174.178 lei | -102.212 lei |
| 2010 | 173.048 lei | -24.080 lei | 2 | 51.893 lei | 154.615 lei | -102.722 lei |
| 2009 | 332.063 lei | -13.291 lei | 3 | 288.463 lei | 367.106 lei | -78.643 lei |
| 2008 | 2.959.836 lei | -23.663 lei | 3 | 477.149 lei | 542.500 lei | -65.351 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 25.381 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.381 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.381 lei
- Active imobilizate
- 156.046 lei
- Active circulante
- 5.939 lei
- Stocuri
- 3.751 lei
- Creanțe
- 1.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 583 lei
- Datorii
- 226.518 lei
- Capitaluri
- -64.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.492 lei
- Venituri totale
- 12.492 lei
- Cheltuieli totale
- 22.869 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.377 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.690 lei
- Active imobilizate
- 157.295 lei
- Active circulante
- 7.514 lei
- Stocuri
- 3.751 lei
- Creanțe
- 1.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.345 lei
- Datorii
- 215.961 lei
- Capitaluri
- -51.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.936 lei
- Venituri totale
- 10.036 lei
- Cheltuieli totale
- 47.381 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.345 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.446 lei
- Active imobilizate
- 158.544 lei
- Active circulante
- 2.125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 326 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.799 lei
- Datorii
- 201.131 lei
- Capitaluri
- -40.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.930 lei
- Venituri totale
- 5.930 lei
- Cheltuieli totale
- 23.613 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.683 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.833 lei
- Active imobilizate
- 162.520 lei
- Active circulante
- 1.811 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.106 lei
- Casa și conturi la bănci
- 705 lei
- Datorii
- 167.347 lei
- Capitaluri
- -3.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.429 lei
- Venituri totale
- 4.429 lei
- Cheltuieli totale
- 10.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.004 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.099 lei
- Active imobilizate
- 163.134 lei
- Active circulante
- 2.717 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.106 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.611 lei
- Datorii
- 151.033 lei
- Capitaluri
- 14.818 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.898 lei
- Venituri totale
- 9.011 lei
- Cheltuieli totale
- 35.269 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.258 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.285 lei
- Active imobilizate
- 163.747 lei
- Active circulante
- 1.150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45 lei
- Datorii
- 143.980 lei
- Capitaluri
- 20.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.527 lei
- Venituri totale
- 106.299 lei
- Cheltuieli totale
- 30.646 lei
- Profit brut
- 75.653 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.465 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 164.361 lei
- Active circulante
- 1.676 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 760 lei
- Datorii
- 118.835 lei
- Capitaluri
- 47.202 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.200 lei
- Venituri totale
- 4.200 lei
- Cheltuieli totale
- 18.509 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.445 lei
- Active imobilizate
- 166.471 lei
- Active circulante
- 14.857 lei
- Stocuri
- 2.267 lei
- Creanțe
- 12.640 lei
- Casa și conturi la bănci
- -50 lei
- Datorii
- 206.591 lei
- Capitaluri
- -25.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.628 lei
- Venituri totale
- 9.579 lei
- Cheltuieli totale
- 73.614 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64.035 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 64.035 lei
- Active imobilizate
- 67.677 lei
- Active circulante
- 10.656 lei
- Stocuri
- 2.267 lei
- Creanțe
- 8.439 lei
- Casa și conturi la bănci
- -50 lei
- Datorii
- 206.455 lei
- Capitaluri
- -128.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 35.777 lei
- Venituri totale
- 37.860 lei
- Cheltuieli totale
- 70.747 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.887 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.599 lei
- Active imobilizate
- 123.307 lei
- Active circulante
- 8.936 lei
- Stocuri
- 680 lei
- Creanțe
- 8.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122 lei
- Datorii
- 196.330 lei
- Capitaluri
- -64.087 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.548 lei
- Venituri totale
- 25.548 lei
- Cheltuieli totale
- 41.192 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.644 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.411 lei
- Active imobilizate
- 48.464 lei
- Active circulante
- 4.792 lei
- Stocuri
- 680 lei
- Creanțe
- 4.127 lei
- Casa și conturi la bănci
- -15 lei
- Datorii
- 83.744 lei
- Capitaluri
- -30.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 61.448 lei
- Venituri totale
- 61.500 lei
- Cheltuieli totale
- 101.815 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.315 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.683 lei
- Active imobilizate
- 59.864 lei
- Active circulante
- 15.007 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 679 lei
- Datorii
- 88.948 lei
- Capitaluri
- -14.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.541 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.541 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.541 lei
- Active imobilizate
- 58.336 lei
- Active circulante
- 0 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 158.456 lei
- Capitaluri
- -100.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.705 lei
- Venituri totale
- 25.512 lei
- Cheltuieli totale
- 21.879 lei
- Profit brut
- 3.633 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.633 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.866 lei
- Active circulante
- 1.498 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173 lei
- Datorii
- 158.943 lei
- Capitaluri
- -98.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 41.911 lei
- Venituri totale
- 42.211 lei
- Cheltuieli totale
- 45.341 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.811 lei
- Active imobilizate
- 48.835 lei
- Active circulante
- 23.131 lei
- Stocuri
- 9.088 lei
- Creanțe
- 13.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 577 lei
- Datorii
- 174.178 lei
- Capitaluri
- -102.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 173.048 lei
- Venituri totale
- 176.702 lei
- Cheltuieli totale
- 195.908 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 19.206 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 24.080 lei
- Active imobilizate
- 49.365 lei
- Active circulante
- 2.528 lei
- Stocuri
- 1.181 lei
- Creanțe
- -112 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.459 lei
- Datorii
- 154.615 lei
- Capitaluri
- -102.722 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 332.063 lei
- Venituri totale
- 332.063 lei
- Cheltuieli totale
- 339.624 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 7.561 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 13.291 lei
- Active imobilizate
- 74.690 lei
- Active circulante
- 213.773 lei
- Stocuri
- 189.006 lei
- Creanțe
- 19.846 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.921 lei
- Datorii
- 367.106 lei
- Capitaluri
- -78.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.959.836 lei
- Venituri totale
- 2.959.922 lei
- Cheltuieli totale
- 2.983.585 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 23.663 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 23.663 lei
- Active imobilizate
- 91.287 lei
- Active circulante
- 385.862 lei
- Stocuri
- 156.211 lei
- Creanțe
- 229.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 486 lei
- Datorii
- 542.500 lei
- Capitaluri
- -65.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1996
- Înregistrare în scopuri de TVA
1994
- Înmatriculare la registrul comerțului