COMAT IMOBILIARE DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 24 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- COMAT IMOBILIARE DESIGN S.R.L.
- CUI
- 44488354
- Nr. înmatriculare
- J40/10939/2021
- EUID
- ROONRC.J40/10939/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- IOSIF NICULESCU, nr. 5, CAM 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 52074
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 mai)
- Inactiv fiscal
- da (din 12 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRĂGULESCU MIHAIL - VICTOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | — | 1.000.362 lei | 208.925 lei | 791.437 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 1.000.362 lei | 208.925 lei | 791.437 lei |
| 2022 | 546.865 lei | 207.545 lei | 8 | 1.000.362 lei | 208.925 lei | 791.437 lei |
| 2021 | 689.929 lei | 583.692 lei | 3 | 665.815 lei | 81.923 lei | 583.892 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 370.000 lei
- Active circulante
- 630.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 633.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.800 lei
- Datorii
- 208.925 lei
- Capitaluri
- 791.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 370.000 lei
- Active circulante
- 630.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 633.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.800 lei
- Datorii
- 208.925 lei
- Capitaluri
- 791.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 546.865 lei
- Venituri totale
- 546.865 lei
- Cheltuieli totale
- 333.849 lei
- Profit brut
- 213.016 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 207.545 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 370.000 lei
- Active circulante
- 630.362 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 633.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.800 lei
- Datorii
- 208.925 lei
- Capitaluri
- 791.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 689.929 lei
- Venituri totale
- 689.929 lei
- Cheltuieli totale
- 99.475 lei
- Profit brut
- 590.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 583.692 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 665.815 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 603.128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.687 lei
- Datorii
- 81.923 lei
- Capitaluri
- 583.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului