COMAN TEDDY MONTAGGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moisei, Comuna Moisei, înmatriculată la 22 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- COMAN TEDDY MONTAGGY S.R.L.
- CUI
- 46689362
- Nr. înmatriculare
- J24/1675/2022
- EUID
- ROONRC.J24/1675/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 august 2022
Sediu social
- Adresă
- MOISEI, nr. 1006, Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Localitate
- Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Cod poștal
- 437195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COMAN TOADER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 54 din 108 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4332, județul Maramureș, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 5.324 din 13.620 în tot județul, și locul 5.697 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 352.990 lei | 53.883 lei | 1 | 157.971 lei | 16.218 lei | 141.753 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2023 | 397.166 lei | 349.961 lei | 1 | 480.920 lei | 24.284 lei | 456.636 lei |
| 2022 | 110.179 lei | 106.475 lei | 1 | 109.091 lei | 2.416 lei | 106.675 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 352.990 lei
- Venituri totale
- 353.261 lei
- Cheltuieli totale
- 294.748 lei
- Profit brut
- 58.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.883 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.575 lei
- Active circulante
- 149.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 92.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.954 lei
- Datorii
- 16.218 lei
- Capitaluri
- 141.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 397.166 lei
- Venituri totale
- 398.452 lei
- Cheltuieli totale
- 45.105 lei
- Profit brut
- 353.347 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 349.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 480.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 164.828 lei
- Casa și conturi la bănci
- 316.092 lei
- Datorii
- 24.284 lei
- Capitaluri
- 456.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului