COLORIST LOUNGE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 12 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- COLORIST LOUNGE S.R.L.
- CUI
- 48934654
- Nr. înmatriculare
- J2023000997107
- EUID
- ROONRC.J2023000997107
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ȘCOLILOR, nr. 13, bl. 26C, et. 3, ap. 17, Municipiul Buzău, Buzău
- Localitate
- Municipiul Buzău, Buzău
Contact
- Telefon
- 0767 988 641
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ZAHEU ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 104 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Buzău, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 6.190 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145.896 lei | 1.438 lei | 1 | 9.817 lei | 40.181 lei | -30.364 lei |
| 2024 | 130.295 lei | -5.282 lei | 1 | 9.234 lei | 41.036 lei | -31.802 lei |
| 2023 | 580 lei | -26.720 lei | 1 | 1.591 lei | 28.111 lei | -26.520 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.896 lei
- Venituri totale
- 145.896 lei
- Cheltuieli totale
- 142.999 lei
- Profit brut
- 2.897 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.438 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.817 lei
- Stocuri
- 4.795 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.022 lei
- Datorii
- 40.181 lei
- Capitaluri
- -30.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.295 lei
- Venituri totale
- 130.295 lei
- Cheltuieli totale
- 134.274 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.979 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.282 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.229 lei
- Datorii
- 41.036 lei
- Capitaluri
- -31.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 580 lei
- Venituri totale
- 580 lei
- Cheltuieli totale
- 27.294 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.720 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.591 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.591 lei
- Datorii
- 28.111 lei
- Capitaluri
- -26.520 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului