COLLECTIVE IN STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 16 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- COLLECTIVE IN STUDIO S.R.L.
- CUI
- 45651076
- Nr. înmatriculare
- J2022001049239
- EUID
- ROONRC.J2022001049239
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- GEORGE BACOVIA, nr. 13D, bl. H2, et. 1, ap. 3, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘERBAN DUMITRA SILVIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 25 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4753, județul Ilfov, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 3.722 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 174%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.951.933 lei | 345.245 lei | 1 | 1.698.247 lei | 1.368.930 lei | 329.317 lei |
| 2024 | 1.440.377 lei | 44.546 lei | — | 354.962 lei | 313.289 lei | 41.673 lei |
| 2023 | 2.161.105 lei | 106.927 lei | — | 305.011 lei | 197.854 lei | 107.157 lei |
| 2022 | 555.433 lei | 42.428 lei | 1 | 341.860 lei | 299.232 lei | 42.628 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.951.933 lei
- Venituri totale
- 3.952.205 lei
- Cheltuieli totale
- 3.531.550 lei
- Profit brut
- 420.655 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 345.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 120.312 lei
- Active circulante
- 1.577.935 lei
- Stocuri
- 822.028 lei
- Creanțe
- 583.678 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172.229 lei
- Datorii
- 1.368.930 lei
- Capitaluri
- 329.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.440.377 lei
- Venituri totale
- 1.440.935 lei
- Cheltuieli totale
- 1.358.762 lei
- Profit brut
- 82.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.546 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.657 lei
- Active circulante
- 352.305 lei
- Stocuri
- 9.688 lei
- Creanțe
- 335.394 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.223 lei
- Datorii
- 313.289 lei
- Capitaluri
- 41.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.161.105 lei
- Venituri totale
- 2.162.953 lei
- Cheltuieli totale
- 2.034.284 lei
- Profit brut
- 128.669 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.657 lei
- Active circulante
- 302.354 lei
- Stocuri
- 13.630 lei
- Creanțe
- 133.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 155.190 lei
- Datorii
- 197.854 lei
- Capitaluri
- 107.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 555.433 lei
- Venituri totale
- 556.710 lei
- Cheltuieli totale
- 506.278 lei
- Profit brut
- 50.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.428 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 341.860 lei
- Stocuri
- 115.127 lei
- Creanțe
- 129.079 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.654 lei
- Datorii
- 299.232 lei
- Capitaluri
- 42.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului