COFETARIA TEO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Curtea de Argeș, înmatriculată la 12 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- COFETARIA TEO S.R.L.
- CUI
- 40771780
- Nr. înmatriculare
- J3/857/2019
- EUID
- ROONRC.J3/857/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- EPISCOP NICHITA, bl. A20, sc. A, et. 4, ap. 9, Camera 2, Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Localitate
- Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Cod poștal
- 115300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HULEA TUDORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 144 din 176 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Argeș, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 14.727 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.596 lei | 7.453 lei | 1 | 19.679 lei | 277.298 lei | -257.619 lei |
| 2024 | 101.346 lei | -3.338 lei | 1 | 23.581 lei | 288.653 lei | -265.072 lei |
| 2023 | 111.318 lei | -30.784 lei | 2 | 24.121 lei | 285.855 lei | -261.734 lei |
| 2022 | 65.051 lei | -74.885 lei | 2 | 25.302 lei | 256.252 lei | -230.950 lei |
| 2021 | 88.306 lei | -29.902 lei | 2 | 27.693 lei | 183.758 lei | -156.065 lei |
| 2020 | 70.805 lei | -92.998 lei | 3 | 36.689 lei | 106.976 lei | -126.162 lei |
| 2019 | 19.676 lei | -33.364 lei | 2 | 73.071 lei | 31.862 lei | -33.164 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.596 lei
- Venituri totale
- 74.596 lei
- Cheltuieli totale
- 66.397 lei
- Profit brut
- 8.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.453 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.679 lei
- Stocuri
- 263 lei
- Creanțe
- 5.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.351 lei
- Datorii
- 277.298 lei
- Capitaluri
- -257.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.346 lei
- Venituri totale
- 101.346 lei
- Cheltuieli totale
- 103.670 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.324 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.338 lei
- Active imobilizate
- 5.315 lei
- Active circulante
- 18.266 lei
- Stocuri
- 745 lei
- Creanțe
- 5.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.665 lei
- Datorii
- 288.653 lei
- Capitaluri
- -265.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.318 lei
- Venituri totale
- 111.469 lei
- Cheltuieli totale
- 141.138 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.669 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.784 lei
- Active imobilizate
- 11.694 lei
- Active circulante
- 12.427 lei
- Stocuri
- 745 lei
- Creanțe
- 5.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.617 lei
- Datorii
- 285.855 lei
- Capitaluri
- -261.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.051 lei
- Venituri totale
- 65.203 lei
- Cheltuieli totale
- 139.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 74.233 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.885 lei
- Active imobilizate
- 18.072 lei
- Active circulante
- 7.230 lei
- Stocuri
- 756 lei
- Creanțe
- 5.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.409 lei
- Datorii
- 256.252 lei
- Capitaluri
- -230.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.306 lei
- Venituri totale
- 144.290 lei
- Cheltuieli totale
- 173.308 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.018 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.902 lei
- Active imobilizate
- 24.451 lei
- Active circulante
- 3.242 lei
- Stocuri
- -130 lei
- Creanțe
- 2.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.012 lei
- Datorii
- 183.758 lei
- Capitaluri
- -156.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.805 lei
- Venituri totale
- 126.870 lei
- Cheltuieli totale
- 219.158 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 92.288 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 92.998 lei
- Active imobilizate
- 30.829 lei
- Active circulante
- 5.860 lei
- Stocuri
- 406 lei
- Creanțe
- 2.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.094 lei
- Datorii
- 106.976 lei
- Capitaluri
- -126.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.676 lei
- Venituri totale
- 56.926 lei
- Cheltuieli totale
- 90.093 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.167 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.364 lei
- Active imobilizate
- 39.264 lei
- Active circulante
- 33.807 lei
- Stocuri
- 860 lei
- Creanțe
- 2.470 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.477 lei
- Datorii
- 31.862 lei
- Capitaluri
- -33.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului