COFETARIA CAV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, înmatriculată la 12 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- COFETARIA CAV S.R.L.
- CUI
- 40622622
- Nr. înmatriculare
- J2019000340520
- EUID
- ROONRC.J2019000340520
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- MALU SPART, nr. 537, Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
- Localitate
- Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
- Cod poștal
- 85102
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- APOSTOIU ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 47 din 56 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Giurgiu, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 5.644 din 6.518 în tot județul, și locul 1.062 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.540 lei | -233.303 lei | 3 | 63.499 lei | 705.703 lei | -670.570 lei |
| 2024 | 43.403 lei | -242.422 lei | 4 | 68.088 lei | 476.988 lei | -437.266 lei |
| 2023 | 122.782 lei | -77.510 lei | 3 | 73.657 lei | 240.136 lei | -194.845 lei |
| 2021 | 58.565 lei | -47.562 lei | 2 | 111.655 lei | 195.209 lei | -172.391 lei |
| 2020 | 22.641 lei | -94.062 lei | 5 | 126.216 lei | 148.255 lei | -124.829 lei |
| 2019 | — | -30.967 lei | 2 | 127.059 lei | 157.826 lei | -30.767 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.540 lei
- Venituri totale
- 27.540 lei
- Cheltuieli totale
- 260.568 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 233.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 233.303 lei
- Active imobilizate
- 41.450 lei
- Active circulante
- 22.049 lei
- Stocuri
- 1.245 lei
- Creanțe
- 19.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.617 lei
- Datorii
- 705.703 lei
- Capitaluri
- -670.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.403 lei
- Venituri totale
- 43.403 lei
- Cheltuieli totale
- 285.390 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 241.987 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 242.422 lei
- Active imobilizate
- 55.663 lei
- Active circulante
- 12.425 lei
- Stocuri
- 1.247 lei
- Creanțe
- 10.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208 lei
- Datorii
- 476.988 lei
- Capitaluri
- -437.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.782 lei
- Venituri totale
- 138.848 lei
- Cheltuieli totale
- 215.122 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.510 lei
- Active imobilizate
- 70.471 lei
- Active circulante
- 3.186 lei
- Stocuri
- 313 lei
- Creanțe
- 2.296 lei
- Casa și conturi la bănci
- 577 lei
- Datorii
- 240.136 lei
- Capitaluri
- -194.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.565 lei
- Venituri totale
- 75.038 lei
- Cheltuieli totale
- 121.990 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.952 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.562 lei
- Active imobilizate
- 100.936 lei
- Active circulante
- 10.719 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.412 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.307 lei
- Datorii
- 195.209 lei
- Capitaluri
- -172.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.641 lei
- Venituri totale
- 78.205 lei
- Cheltuieli totale
- 172.041 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 93.836 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 94.062 lei
- Active imobilizate
- 114.982 lei
- Active circulante
- 11.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.166 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.068 lei
- Datorii
- 148.255 lei
- Capitaluri
- -124.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 30.967 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.967 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.967 lei
- Active imobilizate
- 125.412 lei
- Active circulante
- 1.647 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 237 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.410 lei
- Datorii
- 157.826 lei
- Capitaluri
- -30.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului