CODE PATH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 16 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- CODE PATH SRL
- CUI
- 36426318
- Nr. înmatriculare
- J2016010861403
- EUID
- ROONRC.J2016010861403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 august 2016
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 73, bl. G3, sc. 3, et. 4, ap. 55, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30831
Contact
- Telefon
- 0723 211 224
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞERBĂNOIU ANDREI CRISTIAN — administrator
- VIŞAN ADINA DANIELA — administrator
- VIŞAN RĂZVAN LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 137 din 3.769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, municipiul București, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 10.784 din 132.982 în tot județul, și locul 11.862 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.900.621 lei | 2.009.989 lei | 7 | 2.334.293 lei | 324.051 lei | 2.010.242 lei |
| 2024 | 3.414.610 lei | 1.124.206 lei | 8 | 2.152.878 lei | 809.139 lei | 1.124.456 lei |
| 2023 | 2.730.137 lei | 584.582 lei | 13 | 654.473 lei | 69.651 lei | 584.822 lei |
| 2022 | 2.586.727 lei | 1.334.662 lei | 7 | 1.585.481 lei | 250.754 lei | 1.334.902 lei |
| 2021 | 1.481.960 lei | 745.751 lei | 6 | 824.777 lei | 78.786 lei | 745.991 lei |
| 2020 | 960.593 lei | 603.557 lei | 2 | 629.290 lei | 25.527 lei | 603.797 lei |
| 2019 | 583.533 lei | 356.552 lei | 2 | 380.551 lei | 23.759 lei | 356.792 lei |
| 2018 | 475.440 lei | 357.630 lei | 1 | 364.358 lei | 6.628 lei | 357.870 lei |
| 2017 | 312.060 lei | 282.507 lei | 2 | 282.568 lei | 5.942 lei | 276.626 lei |
| 2016 | 2.018 lei | -6.081 lei | 1 | 7.921 lei | 13.802 lei | -5.881 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.900.621 lei
- Venituri totale
- 4.961.702 lei
- Cheltuieli totale
- 2.599.807 lei
- Profit brut
- 2.361.895 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.009.989 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 502.658 lei
- Active circulante
- 1.831.635 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.674.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 156.900 lei
- Datorii
- 324.051 lei
- Capitaluri
- 2.010.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.414.610 lei
- Venituri totale
- 3.481.150 lei
- Cheltuieli totale
- 2.162.158 lei
- Profit brut
- 1.318.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.124.206 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 763.598 lei
- Active circulante
- 1.389.280 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.268.459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.821 lei
- Datorii
- 809.139 lei
- Capitaluri
- 1.124.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.730.137 lei
- Venituri totale
- 2.815.364 lei
- Cheltuieli totale
- 2.209.604 lei
- Profit brut
- 605.760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 584.582 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.341 lei
- Active circulante
- 598.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 280.633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.499 lei
- Datorii
- 69.651 lei
- Capitaluri
- 584.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.586.727 lei
- Venituri totale
- 2.664.597 lei
- Cheltuieli totale
- 1.304.060 lei
- Profit brut
- 1.360.537 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.334.662 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.311 lei
- Active circulante
- 1.540.170 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.480.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.117 lei
- Datorii
- 250.754 lei
- Capitaluri
- 1.334.902 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.481.960 lei
- Venituri totale
- 1.533.833 lei
- Cheltuieli totale
- 773.271 lei
- Profit brut
- 760.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 745.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.560 lei
- Active circulante
- 805.217 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 786.692 lei
- Datorii
- 78.786 lei
- Capitaluri
- 745.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 960.593 lei
- Venituri totale
- 980.270 lei
- Cheltuieli totale
- 369.220 lei
- Profit brut
- 611.050 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 603.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.062 lei
- Active circulante
- 616.228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.607 lei
- Casa și conturi la bănci
- 610.621 lei
- Datorii
- 25.527 lei
- Capitaluri
- 603.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 583.533 lei
- Venituri totale
- 596.307 lei
- Cheltuieli totale
- 233.875 lei
- Profit brut
- 362.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 356.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.951 lei
- Active circulante
- 363.600 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 326.496 lei
- Datorii
- 23.759 lei
- Capitaluri
- 356.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 475.440 lei
- Venituri totale
- 490.966 lei
- Cheltuieli totale
- 128.552 lei
- Profit brut
- 362.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 357.630 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.504 lei
- Active circulante
- 333.854 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.026 lei
- Casa și conturi la bănci
- 329.828 lei
- Datorii
- 6.628 lei
- Capitaluri
- 357.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 312.060 lei
- Venituri totale
- 325.744 lei
- Cheltuieli totale
- 40.116 lei
- Profit brut
- 285.628 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 282.507 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.418 lei
- Active circulante
- 258.150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.579 lei
- Casa și conturi la bănci
- 248.571 lei
- Datorii
- 5.942 lei
- Capitaluri
- 276.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.018 lei
- Venituri totale
- 2.018 lei
- Cheltuieli totale
- 8.059 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.041 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.081 lei
- Active imobilizate
- 669 lei
- Active circulante
- 7.252 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 675 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.577 lei
- Datorii
- 13.802 lei
- Capitaluri
- -5.881 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6031 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 7220 · Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului