COB GREEN VILLAGE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Berca, Comuna Berca, înmatriculată la 27 martie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- COB GREEN VILLAGE SRL
- CUI
- 32985759
- Nr. înmatriculare
- J2014000234101
- EUID
- ROONRC.J2014000234101
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 martie 2014
Sediu social
- Adresă
- ȘOIMULUI, nr. 316A, Sat Berca, Comuna Berca, Buzău
- Localitate
- Sat Berca, Comuna Berca, Buzău
- Cod poștal
- 127035
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 4 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARIN NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 74 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Buzău, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 3.157 din 10.304 în tot județul, și locul 2.002 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 498.848 lei | 57.984 lei | 3 | 870.976 lei | 323.271 lei | 547.705 lei |
| 2024 | 416.854 lei | 52.616 lei | 2 | 742.620 lei | 250.529 lei | 492.091 lei |
| 2023 | 472.722 lei | 219.240 lei | 2 | 663.253 lei | 223.778 lei | 439.475 lei |
| 2022 | 310.877 lei | 109.651 lei | — | 538.770 lei | 318.207 lei | 220.563 lei |
| 2018 | 5.514 lei | -15.150 lei | — | 435.284 lei | 412.186 lei | 23.098 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 353.962 lei | 315.714 lei | 38.248 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 0 | 353.961 lei | 315.713 lei | 38.248 lei |
| 2015 | 0 lei | -14.884 lei | 0 | 543.781 lei | 516.349 lei | 27.432 lei |
| 2014 | 0 lei | -7.684 lei | 0 | 224.043 lei | 181.727 lei | 42.316 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 498.848 lei
- Venituri totale
- 498.850 lei
- Cheltuieli totale
- 425.900 lei
- Profit brut
- 72.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.984 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 571.699 lei
- Active circulante
- 299.277 lei
- Stocuri
- 154.202 lei
- Creanțe
- 3.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 142.066 lei
- Datorii
- 323.271 lei
- Capitaluri
- 547.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 52.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 416.854 lei
- Venituri totale
- 416.880 lei
- Cheltuieli totale
- 351.758 lei
- Profit brut
- 65.122 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 540.374 lei
- Active circulante
- 202.246 lei
- Stocuri
- 157.924 lei
- Creanțe
- 9.182 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.140 lei
- Datorii
- 250.529 lei
- Capitaluri
- 492.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 52.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.722 lei
- Venituri totale
- 554.099 lei
- Cheltuieli totale
- 330.016 lei
- Profit brut
- 224.083 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 219.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 501.649 lei
- Active circulante
- 161.604 lei
- Stocuri
- 137.310 lei
- Creanțe
- 5.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.743 lei
- Datorii
- 223.778 lei
- Capitaluri
- 439.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 52.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.877 lei
- Venituri totale
- 317.849 lei
- Cheltuieli totale
- 202.966 lei
- Profit brut
- 114.883 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.651 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 340.067 lei
- Active circulante
- 198.703 lei
- Stocuri
- 127.247 lei
- Creanțe
- 37.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.753 lei
- Datorii
- 318.207 lei
- Capitaluri
- 220.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 52.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.514 lei
- Venituri totale
- 5.514 lei
- Cheltuieli totale
- 20.499 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.985 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.150 lei
- Active imobilizate
- 252.680 lei
- Active circulante
- 182.604 lei
- Stocuri
- 62.042 lei
- Creanțe
- 119.099 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.463 lei
- Datorii
- 412.186 lei
- Capitaluri
- 23.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 253.354 lei
- Active circulante
- 100.608 lei
- Stocuri
- 645 lei
- Creanțe
- 95.449 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.514 lei
- Datorii
- 315.714 lei
- Capitaluri
- 38.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 253.354 lei
- Active circulante
- 100.607 lei
- Stocuri
- 645 lei
- Creanțe
- 95.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.514 lei
- Datorii
- 315.713 lei
- Capitaluri
- 38.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.884 lei
- Active imobilizate
- 412.525 lei
- Active circulante
- 131.256 lei
- Stocuri
- 2.245 lei
- Creanțe
- 128.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 960 lei
- Datorii
- 516.349 lei
- Capitaluri
- 27.432 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.684 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.684 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.684 lei
- Active imobilizate
- 168.144 lei
- Active circulante
- 55.899 lei
- Stocuri
- 645 lei
- Creanțe
- 60.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- -5.355 lei
- Datorii
- 181.727 lei
- Capitaluri
- 42.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Contracte publice
- 3 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2025) · valoare însumată de cel mult 47 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENIo atribuire · cel mult 28 mii lei
- SCOALA CU CLS. I-VIII ,,M. KOGALNICEANU" BUZAU2 atribuiri · cel mult 19 mii lei
Ultimele 3 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii culturale- organizare eveniment incheiere proiect PNRAS
16.800 lei · SCOALA CU CLS. I-VIII ,,M. KOGALNICEANU" BUZAU · CPV 92300000-4 Servicii de divertisment (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Servicii organizare evenimente pt proiect Erasmus
1.871,52 lei · SCOALA CU CLS. I-VIII ,,M. KOGALNICEANU" BUZAU · CPV 92300000-4 Servicii de divertisment (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
SERVICII ORGANIZARE WORKSHOP TEMATIC
28.000 lei · LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2) · fonduri europene
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 10 februarie 2025 și 13 iunie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Reactivată fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului