COACH FOR BETTER SLEEP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, înmatriculată la 15 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- COACH FOR BETTER SLEEP S.R.L.
- CUI
- 49129629
- Nr. înmatriculare
- J2/1759/2023
- EUID
- ROONRC.J2/1759/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- PROGRESULUI, nr. 82, bl. C2, sc. B, et. Parter, ap. 1, Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad
- Localitate
- Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad
- Cod poștal
- 317405
Contact
- Telefon
- 0751 457 063
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 23 mai 2025. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SIMO AURORA-MARINELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 97 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Arad, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 13.931 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 94%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 800 lei | -27.974 lei | 1 | 629 lei | 83.595 lei | -82.966 lei |
| 2024 | 13.386 lei | -52.310 lei | 1 | 15.204 lei | 70.196 lei | -54.992 lei |
| 2023 | — | -2.882 lei | 1 | 1.725 lei | 4.407 lei | -2.682 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 800 lei
- Venituri totale
- 800 lei
- Cheltuieli totale
- 28.766 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.966 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.974 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 629 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 629 lei
- Datorii
- 83.595 lei
- Capitaluri
- -82.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.386 lei
- Venituri totale
- 13.386 lei
- Cheltuieli totale
- 65.561 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.175 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.310 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.204 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.098 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.106 lei
- Datorii
- 70.196 lei
- Capitaluri
- -54.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.882 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.882 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.882 lei
- Active imobilizate
- 117 lei
- Active circulante
- 1.608 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.608 lei
- Datorii
- 4.407 lei
- Capitaluri
- -2.682 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului