CO.RA.IO. S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Răhău, Municipiul Sebeș, înmatriculată la 7 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CO.RA.IO. S.R.L.
- CUI
- 48746332
- Nr. înmatriculare
- J2023000905016
- EUID
- ROONRC.J2023000905016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- Școlii, nr. 179, Sat Răhău, Municipiul Sebeș, Alba
- Localitate
- Sat Răhău, Municipiul Sebeș, Alba
- Cod poștal
- 515802
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IVAN COSMINA ANA — administrator
- IVAN IONEL RAUL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 200 din 377 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Alba, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 4.014 din 10.678 în tot județul, și locul 2.791 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 346.137 lei | -6.858 lei | 2 | 24.597 lei | 24.197 lei | 400 lei |
| 2024 | 274.237 lei | 7.058 lei | 1 | 32.475 lei | 25.217 lei | 7.258 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 346.137 lei
- Venituri totale
- 346.137 lei
- Cheltuieli totale
- 352.995 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.858 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.858 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.597 lei
- Stocuri
- 17.577 lei
- Creanțe
- 352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.668 lei
- Datorii
- 24.197 lei
- Capitaluri
- 400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.237 lei
- Venituri totale
- 274.288 lei
- Cheltuieli totale
- 265.855 lei
- Profit brut
- 8.433 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.058 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.475 lei
- Stocuri
- 28.024 lei
- Creanțe
- 1.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.421 lei
- Datorii
- 25.217 lei
- Capitaluri
- 7.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului