CO METAL DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, înmatriculată la 30 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CO METAL DESIGN S.R.L.
- CUI
- 42064174
- Nr. înmatriculare
- J2019002948032
- EUID
- ROONRC.J2019002948032
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Cavalerului, nr. 48, Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș
- Localitate
- Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș
- Cod poștal
- 117721
Contact
- Telefon
- 0728 007 400
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRÎNCUŞ CRISTIAN-GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 48 din 130 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Argeș, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 5.187 din 20.151 în tot județul, și locul 2.374 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 756.092 lei | 1.055 lei | 6 | 154.987 lei | 481.558 lei | -326.571 lei |
| 2024 | 643.143 lei | -93.480 lei | 5 | 103.338 lei | 430.964 lei | -327.626 lei |
| 2023 | 566.233 lei | 785 lei | 5 | 119.302 lei | 353.448 lei | -234.146 lei |
| 2022 | 268.527 lei | -161.489 lei | 5 | 27.345 lei | 262.275 lei | -234.930 lei |
| 2021 | 280.883 lei | -142.542 lei | 2 | 68.557 lei | 141.998 lei | -73.441 lei |
| 2020 | 392.618 lei | 68.901 lei | 1 | 118.096 lei | 48.995 lei | 69.101 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 756.092 lei
- Venituri totale
- 756.092 lei
- Cheltuieli totale
- 754.907 lei
- Profit brut
- 1.185 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.082 lei
- Active circulante
- 121.905 lei
- Stocuri
- 37.847 lei
- Creanțe
- 32.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.056 lei
- Datorii
- 481.558 lei
- Capitaluri
- -326.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 643.143 lei
- Venituri totale
- 643.143 lei
- Cheltuieli totale
- 736.623 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 93.480 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 93.480 lei
- Active imobilizate
- 40.052 lei
- Active circulante
- 63.286 lei
- Stocuri
- 26.234 lei
- Creanțe
- 27.971 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.081 lei
- Datorii
- 430.964 lei
- Capitaluri
- -327.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 566.233 lei
- Venituri totale
- 566.233 lei
- Cheltuieli totale
- 559.785 lei
- Profit brut
- 6.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 785 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.021 lei
- Active circulante
- 72.281 lei
- Stocuri
- 22.877 lei
- Creanțe
- 20.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.380 lei
- Datorii
- 353.448 lei
- Capitaluri
- -234.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.527 lei
- Venituri totale
- 268.527 lei
- Cheltuieli totale
- 427.331 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 158.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 161.489 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.345 lei
- Stocuri
- 14.410 lei
- Creanțe
- 7.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.427 lei
- Datorii
- 262.275 lei
- Capitaluri
- -234.930 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.883 lei
- Venituri totale
- 284.997 lei
- Cheltuieli totale
- 424.729 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 139.732 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 142.542 lei
- Active imobilizate
- 5.512 lei
- Active circulante
- 63.045 lei
- Stocuri
- 28.811 lei
- Creanțe
- 24.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.586 lei
- Datorii
- 141.998 lei
- Capitaluri
- -73.441 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392.618 lei
- Venituri totale
- 392.618 lei
- Cheltuieli totale
- 317.834 lei
- Profit brut
- 74.784 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.077 lei
- Active circulante
- 110.019 lei
- Stocuri
- 39.295 lei
- Creanțe
- 4.366 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.358 lei
- Datorii
- 48.995 lei
- Capitaluri
- 69.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului