Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

CMR INT SOLUTIONS SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 16 octombrie 2014.

Identitate

Denumire legală
CMR INT SOLUTIONS SRL
CUI
33702397
Nr. înmatriculare
J2014011990405
EUID
ROONRC.J2014011990405
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
16 octombrie 2014

Sediu social

Adresă
Constelației, nr. 44L, et. 1, CAMERA 3, Oraș Voluntari, Ilfov
Localitate
Oraș Voluntari, Ilfov

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 noiembrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 mai)
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 28 sept)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 21.07.2026
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SCRIPA MIRCEA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
8,4 mil. lei02014: 213 mii lei2015: 748 mii lei2016: 160 mii lei2017: 159 mii lei2018: 8,4 mil. lei2019: 696 mii lei2020: 1,1 mil. lei2021: 265 mii lei2022: 1,9 mil. lei2023: 2,9 mil. lei2024: 1,7 mil. lei2025: 2,2 mil. lei201520172019202120232025
Rezultat net
5,8 mil. lei0-117 mii lei2014: 181 mii lei2015: 491 mii lei2016: -34 mii lei2017: 57 mii lei2018: 5,8 mil. lei2019: -37 mii lei2020: 292 mii lei2021: -117 mii lei2022: 1,1 mil. lei2023: 1,5 mil. lei2024: 534 mii lei2025: 629 mii lei201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 7 din 190 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6311, județul Ilfov, peste 97% dintre firmele clasei. Locul 5.548 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 27%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.159.871 lei628.987 lei11.659.006 lei414.367 lei1.250.595 lei
20241.704.520 lei533.570 lei21.532.060 lei308.990 lei1.226.107 lei
20232.860.148 lei1.508.087 lei21.908.660 lei401.436 lei1.508.327 lei
20221.933.314 lei1.063.092 lei21.209.998 lei267.596 lei946.063 lei
2021265.119 lei-117.269 lei2116.784 lei62.346 lei55.387 lei
20201.107.074 lei292.416 lei2306.541 lei14.495 lei292.656 lei
2019696.274 lei-37.116 lei2269.684 lei12.230 lei258.257 lei
20188.427.442 lei5.822.670 lei27.650.585 lei1.828.920 lei5.822.910 lei
2017158.958 lei57.122 lei241.328 lei18.161 lei23.439 lei
2016159.691 lei-33.923 lei261.679 lei95.362 lei-33.683 lei
2015748.232 lei490.783 lei1552.563 lei62.183 lei491.023 lei
2014212.500 lei181.014 lei192.489 lei11.275 lei181.214 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
2.159.871 lei
Venituri totale
2.159.871 lei
Cheltuieli totale
1.403.370 lei
Profit brut
756.501 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
628.987 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.373.336 lei
Active circulante
285.670 lei
Stocuri
49.173 lei
Creanțe
69.125 lei
Casa și conturi la bănci
167.372 lei
Datorii
414.367 lei
Capitaluri
1.250.595 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
1.704.520 lei
Venituri totale
1.704.520 lei
Cheltuieli totale
1.086.720 lei
Profit brut
617.800 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
533.570 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
690.297 lei
Active circulante
841.763 lei
Stocuri
635.104 lei
Creanțe
179.916 lei
Casa și conturi la bănci
26.743 lei
Datorii
308.990 lei
Capitaluri
1.226.107 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.860.148 lei
Venituri totale
2.860.148 lei
Cheltuieli totale
1.311.233 lei
Profit brut
1.548.915 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.508.087 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
835.124 lei
Active circulante
1.073.536 lei
Stocuri
48.636 lei
Creanțe
988.918 lei
Casa și conturi la bănci
35.982 lei
Datorii
401.436 lei
Capitaluri
1.508.327 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 34 activități autorizate în ordinea registrului.

Coduri anterioare (12 din 35)
  • 1820 · Reproducerea înregistrărilor (Rev.2, recodificat în 1820, până la 2 sept)
  • 3511 · Producția de energie electrică (Rev.2, recodificat în 3512, până la 2 sept)
  • 3514 · Comercializarea energiei electrice (Rev.2, recodificat în 3515, până la 2 sept)
  • 3523 · Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte (Rev.2, recodificat în 3540, până la 2 sept)
  • 4321 · Lucrări de instalații electrice (Rev.2, recodificat în 4321, până la 2 sept)
  • 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (Rev.2, recodificat în 4322, până la 2 sept)
  • 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (Rev.2, recodificat în 4324, până la 2 sept)
  • 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (Rev.2, recodificat în 4618, până la 2 sept)
  • 4519 · Comerț cu alte autovehicule (Rev.2, recodificat în 4618, până la 2 sept)
  • 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (Rev.2, recodificat în 9531, până la 2 sept)
  • 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (Rev.2, recodificat în 4672, până la 2 sept)
  • 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (Rev.2, recodificat în 4782, până la 2 sept)

Alte 23 coduri anterioare nu sunt incluse în această pagină.

Istoric

Sediu
  • FLOREASCA, nr. 169, et. 1, CAMERA 26B, București Sectorul 1, București, București Sectorul 1, București (8 iul → 2 sept)
  • Constelației, nr. 44L, et. 1, CAMERA 3, Oraș Voluntari, Ilfov, Oraș Voluntari, Ilfov (2 sept → prezent)

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Sediu mutat la Constelației, nr. 44L, et. 1, CAMERA 3, Oraș Voluntari, Ilfov, Oraș Voluntari, Ilfov
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  6. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  7. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  8. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  9. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  10. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Reactivată fiscal de ANAF
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  11. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016

Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑