CMI BUCOVINA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ipotești, Comuna Ipotești, înmatriculată la 9 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CMI BUCOVINA S.R.L.
- CUI
- 47604712
- Nr. înmatriculare
- J33/311/2023
- EUID
- ROONRC.J33/311/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Seliște, nr. 43, Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava
- Localitate
- Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava
- Cod poștal
- 727325
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRLAN ALIN-CĂTĂLIN — administrator
- CÎRLAN ASPAZIA-FELICIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 79 din 92 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Suceava, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 13.728 din 16.743 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.410 lei | 16.568 lei | — | 19.498 lei | 2.230 lei | 17.268 lei |
| 2024 | 82.807 lei | 4.808 lei | — | 18.474 lei | 12.339 lei | 6.135 lei |
| 2023 | 27.290 lei | 11.997 lei | — | 22.470 lei | 10.273 lei | 12.197 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.410 lei
- Venituri totale
- 41.888 lei
- Cheltuieli totale
- 21.833 lei
- Profit brut
- 20.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.568 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.498 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.498 lei
- Datorii
- 2.230 lei
- Capitaluri
- 17.268 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.807 lei
- Venituri totale
- 83.444 lei
- Cheltuieli totale
- 75.707 lei
- Profit brut
- 7.737 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.808 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.474 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.079 lei
- Datorii
- 12.339 lei
- Capitaluri
- 6.135 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.290 lei
- Venituri totale
- 27.316 lei
- Cheltuieli totale
- 12.924 lei
- Profit brut
- 14.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.997 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.470 lei
- Datorii
- 10.273 lei
- Capitaluri
- 12.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 2561 · Tratarea și acoperirea metalelor (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2572 · Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului