Sari la conținut
Marți, 1 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

CLV CASE INVEST S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Popești, Comuna Baciu, înmatriculată la 24 noiembrie 2022.

Identitate

Denumire legală
CLV CASE INVEST S.R.L.
CUI
47237446
Nr. înmatriculare
J12/7095/2022
EUID
ROONRC.J12/7095/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
24 noiembrie 2022

Sediu social

Adresă
POPEȘTI, nr. 143, Sat Popești, Comuna Baciu, Cluj
Cod poștal
407058

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 24.11.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • COCIȘ LUCIAN VASILE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
368 mii lei02022: 89 mii lei2023: 167 mii lei2024: 368 mii lei2025: 78 mii lei2022202320242025
Rezultat net
86 mii lei0-335 mii lei2022: 86 mii lei2023: 42 mii lei2024: 50 mii lei2025: -335 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 139 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Cluj, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 30.482 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 79%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202577.991 lei-335.275 lei1332.883 lei530.855 lei-197.972 lei
2024368.434 lei49.731 lei0139.106 lei4.698 lei137.304 lei
2023166.526 lei41.538 lei0160.906 lei33.333 lei127.573 lei
202288.640 lei85.834 lei088.668 lei2.834 lei85.834 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
77.991 lei
Venituri totale
77.991 lei
Cheltuieli totale
410.044 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
332.053 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
335.275 lei
Active imobilizate
238.075 lei
Active circulante
94.808 lei
Stocuri
Creanțe
79.758 lei
Casa și conturi la bănci
15.050 lei
Datorii
530.855 lei
Capitaluri
-197.972 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
368.434 lei
Venituri totale
368.434 lei
Cheltuieli totale
309.231 lei
Profit brut
59.203 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
49.731 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
139.106 lei
Stocuri
Creanțe
89.739 lei
Casa și conturi la bănci
49.367 lei
Datorii
4.698 lei
Capitaluri
137.304 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
166.526 lei
Venituri totale
166.526 lei
Cheltuieli totale
117.052 lei
Profit brut
49.474 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
41.538 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
160.906 lei
Stocuri
Creanțe
113.650 lei
Casa și conturi la bănci
47.256 lei
Datorii
33.333 lei
Capitaluri
127.573 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
88.640 lei
Venituri totale
88.640 lei
Cheltuieli totale
150 lei
Profit brut
88.490 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
85.834 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
88.668 lei
Stocuri
Creanțe
88.668 lei
Casa și conturi la bănci
Datorii
2.834 lei
Capitaluri
85.834 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
0

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului