CLODI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 17 noiembrie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- CLODI SRL
- CUI
- 16952741
- Nr. înmatriculare
- J12/4159/2004
- EUID
- ROONRC.J12/4159/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 noiembrie 2004
Sediu social
- Adresă
- Tăietura Turcului, nr. 58, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400285
Contact
- Telefon
- 0742 155 832
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.11.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CATHERINE LAURENCE DELPHINE BRUNNER VIȘAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 177 din 298 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Cluj, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 31.446 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.249 lei | -58.831 lei | 1 | 6.456.983 lei | 14.104 lei | 6.443.145 lei |
| 2024 | 78.171 lei | 475 lei | 1 | 6.513.943 lei | 12.271 lei | 6.501.853 lei |
| 2023 | 85.179 lei | 10.997 lei | 1 | 6.504.953 lei | 8.036 lei | 6.501.378 lei |
| 2022 | 94.190 lei | 62.426 lei | 1 | 6.497.215 lei | 8.872 lei | 6.490.381 lei |
| 2021 | 124.095 lei | 13.739 lei | 1 | 7.132.639 lei | 7.257 lei | 7.127.955 lei |
| 2020 | 80.389 lei | 2.156 lei | 1 | 7.117.838 lei | 7.466 lei | 7.114.216 lei |
| 2019 | 15.010 lei | 2.538.527 lei | 1 | 7.132.247 lei | 20.187 lei | 7.112.060 lei |
| 2018 | 11.000 lei | 2.326.436 lei | 1 | 7.179.982 lei | 2.606.449 lei | 4.573.533 lei |
| 2017 | 6.000 lei | 177.303 lei | 1 | 6.376.476 lei | 4.157.136 lei | 2.219.340 lei |
| 2016 | 12.000 lei | 70.752 lei | — | 5.837.796 lei | 4.150.038 lei | 1.687.758 lei |
| 2015 | — | 63.760 lei | — | 5.765.875 lei | 4.148.420 lei | 1.617.455 lei |
| 2014 | 0 lei | 103.648 lei | — | 5.703.406 lei | 4.149.711 lei | 1.553.695 lei |
| 2013 | 0 lei | 155.365 lei | — | 5.601.662 lei | 4.151.614 lei | 1.450.048 lei |
| 2012 | 0 lei | 33.542 lei | — | 5.411.020 lei | 4.116.337 lei | 1.294.683 lei |
| 2011 | 0 lei | 61.809 lei | — | 5.370.037 lei | 4.108.895 lei | 1.261.142 lei |
| 2010 | — | 255.177 lei | — | 5.362.237 lei | 4.162.905 lei | 1.199.332 lei |
| 2009 | 8.000 lei | 393.944 lei | 1 | 5.349.233 lei | 4.405.078 lei | 944.155 lei |
| 2008 | — | 409.522 lei | 1 | 5.453.523 lei | 4.594.523 lei | 859.000 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.249 lei
- Venituri totale
- 136.987 lei
- Cheltuieli totale
- 192.250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.263 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 58.831 lei
- Active imobilizate
- 4.667.377 lei
- Active circulante
- 1.789.606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.778.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.437 lei
- Datorii
- 14.104 lei
- Capitaluri
- 6.443.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.171 lei
- Venituri totale
- 148.154 lei
- Cheltuieli totale
- 143.575 lei
- Profit brut
- 4.579 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 475 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.690.152 lei
- Active circulante
- 1.823.791 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.802.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.640 lei
- Datorii
- 12.271 lei
- Capitaluri
- 6.501.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.179 lei
- Venituri totale
- 160.579 lei
- Cheltuieli totale
- 148.088 lei
- Profit brut
- 12.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.997 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.713.284 lei
- Active circulante
- 1.791.669 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.763.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.631 lei
- Datorii
- 8.036 lei
- Capitaluri
- 6.501.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.