CLINILAB SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Craiova, înmatriculată la 2 septembrie 1997.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- CLINILAB SRL
- CUI
- 9789359
- Nr. înmatriculare
- J16/902/1997
- EUID
- ROONRC.J16/902/1997
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 septembrie 1997
Sediu social
- Adresă
- Cart. BR. LUI NOVAC, STR. C. ARGETOIANU, bl. K25, sc. 1, ap. 2, Municipiul Craiova, Dolj
- Localitate
- Municipiul Craiova, Dolj
- Cod poștal
- 1100
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- NEAMŢU CRISTIAN-OVIDIU — administrator
- NINĂ CONSTANŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 46.352 lei | 3.668 lei | 1 | 25.608 lei | 3.714 lei | 21.894 lei |
| 2019 | 49.107 lei | -16.734 lei | 1 | 21.721 lei | 3.495 lei | 18.226 lei |
| 2018 | 87.982 lei | 2.036 lei | 2 | 38.820 lei | 3.861 lei | 34.959 lei |
| 2017 | 163.969 lei | 39.684 lei | 3 | 112.849 lei | 8.221 lei | 104.628 lei |
| 2016 | 130.669 lei | 32.021 lei | 4 | 73.597 lei | 8.652 lei | 64.945 lei |
| 2015 | 126.632 lei | 27.732 lei | 4 | 174.531 lei | 28.044 lei | 146.487 lei |
| 2014 | 135.377 lei | 52.251 lei | 3 | 126.208 lei | 7.452 lei | 118.756 lei |
| 2013 | 80.473 lei | 11.309 lei | 3 | 268.710 lei | 84.205 lei | 184.505 lei |
| 2012 | 70.353 lei | 21.036 lei | 2 | 225.315 lei | 52.119 lei | 173.196 lei |
| 2011 | 76.379 lei | 12.432 lei | 2 | 194.616 lei | 42.456 lei | 152.160 lei |
| 2010 | 64.463 lei | 1.988 lei | 2 | 164.161 lei | 24.433 lei | 139.728 lei |
| 2009 | 67.774 lei | 914 lei | 2 | 146.670 lei | 8.929 lei | 137.741 lei |
| 2008 | 201.393 lei | 127.160 lei | 2 | 211.948 lei | 11.541 lei | 200.407 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.352 lei
- Venituri totale
- 51.793 lei
- Cheltuieli totale
- 47.864 lei
- Profit brut
- 3.929 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.668 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.608 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.511 lei
- Datorii
- 3.714 lei
- Capitaluri
- 21.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.107 lei
- Venituri totale
- 49.107 lei
- Cheltuieli totale
- 65.360 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.253 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.734 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 21.721 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 53 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.668 lei
- Datorii
- 3.495 lei
- Capitaluri
- 18.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.982 lei
- Venituri totale
- 143.958 lei
- Cheltuieli totale
- 140.482 lei
- Profit brut
- 3.476 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 38.820 lei
- Stocuri
- 11.153 lei
- Creanțe
- 1.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.604 lei
- Datorii
- 3.861 lei
- Capitaluri
- 34.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.969 lei
- Venituri totale
- 167.245 lei
- Cheltuieli totale
- 125.881 lei
- Profit brut
- 41.364 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.331 lei
- Active circulante
- 45.518 lei
- Stocuri
- 7.908 lei
- Creanțe
- 10.272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.338 lei
- Datorii
- 8.221 lei
- Capitaluri
- 104.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.669 lei
- Venituri totale
- 159.731 lei
- Cheltuieli totale
- 125.777 lei
- Profit brut
- 33.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.097 lei
- Active circulante
- 48.500 lei
- Stocuri
- 10.603 lei
- Creanțe
- 10.140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.757 lei
- Datorii
- 8.652 lei
- Capitaluri
- 64.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.632 lei
- Venituri totale
- 128.175 lei
- Cheltuieli totale
- 96.598 lei
- Profit brut
- 31.577 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.307 lei
- Active circulante
- 130.224 lei
- Stocuri
- 8.326 lei
- Creanțe
- 14.533 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.365 lei
- Datorii
- 28.044 lei
- Capitaluri
- 146.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 135.377 lei
- Venituri totale
- 137.455 lei
- Cheltuieli totale
- 81.080 lei
- Profit brut
- 56.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.251 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.592 lei
- Active circulante
- 96.616 lei
- Stocuri
- 7.447 lei
- Creanțe
- 8.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.761 lei
- Datorii
- 7.452 lei
- Capitaluri
- 118.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 80.473 lei
- Venituri totale
- 90.891 lei
- Cheltuieli totale
- 76.832 lei
- Profit brut
- 14.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.096 lei
- Active circulante
- 224.614 lei
- Stocuri
- 7.132 lei
- Creanțe
- 9.320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.162 lei
- Datorii
- 84.205 lei
- Capitaluri
- 184.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 70.353 lei
- Venituri totale
- 77.428 lei
- Cheltuieli totale
- 53.992 lei
- Profit brut
- 23.436 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.122 lei
- Active circulante
- 166.193 lei
- Stocuri
- 7.304 lei
- Creanțe
- 7.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151.632 lei
- Datorii
- 52.119 lei
- Capitaluri
- 173.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 76.379 lei
- Venituri totale
- 83.071 lei
- Cheltuieli totale
- 68.121 lei
- Profit brut
- 14.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.432 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.672 lei
- Active circulante
- 119.944 lei
- Stocuri
- 6.610 lei
- Creanțe
- 8.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.837 lei
- Datorii
- 42.456 lei
- Capitaluri
- 152.160 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 64.463 lei
- Venituri totale
- 65.593 lei
- Cheltuieli totale
- 60.173 lei
- Profit brut
- 5.420 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.988 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 95.186 lei
- Active circulante
- 68.975 lei
- Stocuri
- 9.326 lei
- Creanțe
- 8.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.176 lei
- Datorii
- 24.433 lei
- Capitaluri
- 139.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 67.774 lei
- Venituri totale
- 71.960 lei
- Cheltuieli totale
- 66.971 lei
- Profit brut
- 4.989 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 914 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 117.240 lei
- Active circulante
- 29.430 lei
- Stocuri
- 6.999 lei
- Creanțe
- 5.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.356 lei
- Datorii
- 8.929 lei
- Capitaluri
- 137.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 201.393 lei
- Venituri totale
- 208.769 lei
- Cheltuieli totale
- 76.229 lei
- Profit brut
- 132.540 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 127.160 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 135.640 lei
- Active circulante
- 76.308 lei
- Stocuri
- 6.222 lei
- Creanțe
- 1.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.602 lei
- Datorii
- 11.541 lei
- Capitaluri
- 200.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Urbanism
- o autorizație de construire ca titular (2007)
Ultimul document
construire — construire balcon , realizare acces cabinet (Scbalcon = 6,20 mp) CONDITII:Umplutura de pamant sub cota planseu +- 0,00. Se vor respecta conditiile impuse prin avizele :S.C Distrigaz SUD si Romtelecom."""""""" CONDITII: - respectarea cu strictete a prevederilor Normelor Tehnice NT-DPE-01/2004 si a distantelor minime legale fata de reteaua de gaze naturale existenta in zona; - molozul rezultat va fi transportat la rampa de gunoi a orasului in baza contractului incheiat cu operatorul de salubritate; - se vor respecta conditiile din avizul tehnic detaliat emis de Romtelecom SA in data de 23.07.2007;""""""""""
Strada CONSTANTIN ARGETOIANU nr. K25 bl. 1 · ca titular
Toate pe autorizatii.craiova.ro
Autorizații de construire și certificate de urbanism: Primăria Craiova, registrul public de la autorizatii.craiova.ro, documente emise între 12 septembrie 2007 și 12 septembrie 2007. Legătura cu firma se face după denumirea din cerere, iar valoarea lucrărilor este cea declarată de solicitant în documentație, nu o valoare auditată. Semnalați o atribuire greșită la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Autorizație de construire nr. 1362 — construire
Înregistrări mai vechi (1)
1997
- Înmatriculare la registrul comerțului