CLINIC TIRE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 31 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CLINIC TIRE S.R.L.
- CUI
- 40081284
- Nr. înmatriculare
- J20/1408/2018
- EUID
- ROONRC.J20/1408/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ZĂRANDULUI, nr. 41, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330182
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RĂSCOL EUGEN CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 150 din 180 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Hunedoara, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 8.323 din 10.481 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.790 lei | 18.779 lei | — | 59.236 lei | 6.459 lei | 52.777 lei |
| 2024 | 45.765 lei | 17.614 lei | — | 55.994 lei | 5.396 lei | 50.598 lei |
| 2023 | 71.405 lei | 32.133 lei | — | 38.531 lei | 2.047 lei | 36.484 lei |
| 2022 | 27.160 lei | 6.083 lei | — | 4.930 lei | 579 lei | 4.351 lei |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.278 lei | 3.010 lei | -1.732 lei |
| 2020 | 0 lei | -1.392 lei | 0 | 1.279 lei | 3.010 lei | -1.731 lei |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.361 lei | 1.700 lei | -339 lei |
| 2018 | 0 lei | -539 lei | 0 | 1.361 lei | 1.700 lei | -339 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.790 lei
- Venituri totale
- 34.790 lei
- Cheltuieli totale
- 12.728 lei
- Profit brut
- 22.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.779 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.727 lei
- Active circulante
- 56.509 lei
- Stocuri
- 9.550 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.959 lei
- Datorii
- 6.459 lei
- Capitaluri
- 52.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.765 lei
- Venituri totale
- 45.765 lei
- Cheltuieli totale
- 25.265 lei
- Profit brut
- 20.500 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.363 lei
- Active circulante
- 51.631 lei
- Stocuri
- 9.434 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.197 lei
- Datorii
- 5.396 lei
- Capitaluri
- 50.598 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.405 lei
- Venituri totale
- 71.405 lei
- Cheltuieli totale
- 34.006 lei
- Profit brut
- 37.399 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.133 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.999 lei
- Active circulante
- 32.532 lei
- Stocuri
- 8.936 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.596 lei
- Datorii
- 2.047 lei
- Capitaluri
- 36.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.160 lei
- Venituri totale
- 27.160 lei
- Cheltuieli totale
- 20.796 lei
- Profit brut
- 6.364 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.083 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.930 lei
- Stocuri
- 2.400 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.530 lei
- Datorii
- 579 lei
- Capitaluri
- 4.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.278 lei
- Stocuri
- 1.270 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8 lei
- Datorii
- 3.010 lei
- Capitaluri
- -1.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.392 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.392 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.392 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.279 lei
- Stocuri
- 1.271 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8 lei
- Datorii
- 3.010 lei
- Capitaluri
- -1.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.361 lei
- Stocuri
- 1.270 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91 lei
- Datorii
- 1.700 lei
- Capitaluri
- -339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 539 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 539 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 539 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.361 lei
- Stocuri
- 1.270 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91 lei
- Datorii
- 1.700 lei
- Capitaluri
- -339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului