CLIMESPACE INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Dej, înmatriculată la 5 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CLIMESPACE INSTAL S.R.L.
- CUI
- 41990460
- Nr. înmatriculare
- J12/4630/2019
- EUID
- ROONRC.J12/4630/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- MĂRĂȘEȘTI, nr. 9, bl. F2, sc. D, et. 2, ap. 42, Municipiul Dej, Cluj
- Localitate
- Municipiul Dej, Cluj
- Cod poștal
- 405200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘIPOȘ VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 589 din 617 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Cluj, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 39.498 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.207 lei | 10.309 lei | 1 | 167.999 lei | 18 lei | 167.981 lei |
| 2024 | 231.284 lei | 142.076 lei | 1 | 163.472 lei | 5.800 lei | 157.672 lei |
| 2023 | 99.045 lei | 38.656 lei | 1 | 400.926 lei | 7.330 lei | 393.596 lei |
| 2022 | 438.997 lei | 380.865 lei | 1 | 360.913 lei | 5.973 lei | 354.940 lei |
| 2021 | 433.580 lei | 394.039 lei | 1 | 516.732 lei | 6.110 lei | 510.622 lei |
| 2020 | 152.659 lei | 116.383 lei | 1 | 117.519 lei | 1.136 lei | 116.383 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.207 lei
- Venituri totale
- 13.900 lei
- Cheltuieli totale
- 1.901 lei
- Profit brut
- 11.999 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 167.999 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 166.977 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.022 lei
- Datorii
- 18 lei
- Capitaluri
- 167.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.284 lei
- Venituri totale
- 231.812 lei
- Cheltuieli totale
- 81.920 lei
- Profit brut
- 149.892 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 163.472 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.661 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.811 lei
- Datorii
- 5.800 lei
- Capitaluri
- 157.672 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.045 lei
- Venituri totale
- 99.209 lei
- Cheltuieli totale
- 59.563 lei
- Profit brut
- 39.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.437 lei
- Active circulante
- 392.489 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 343.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.263 lei
- Datorii
- 7.330 lei
- Capitaluri
- 393.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 438.997 lei
- Venituri totale
- 439.689 lei
- Cheltuieli totale
- 54.435 lei
- Profit brut
- 385.254 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 380.865 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.687 lei
- Active circulante
- 341.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 277.945 lei
- Datorii
- 5.973 lei
- Capitaluri
- 354.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 433.580 lei
- Venituri totale
- 434.449 lei
- Cheltuieli totale
- 29.775 lei
- Profit brut
- 404.674 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 394.039 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.292 lei
- Active circulante
- 485.440 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 483.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.289 lei
- Datorii
- 6.110 lei
- Capitaluri
- 510.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.659 lei
- Venituri totale
- 153.761 lei
- Cheltuieli totale
- 33.691 lei
- Profit brut
- 120.070 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 116.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.542 lei
- Active circulante
- 74.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.884 lei
- Datorii
- 1.136 lei
- Capitaluri
- 116.383 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului