CLG ACCOUNTING & CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Fântânele, Comuna Fântânele, înmatriculată la 15 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CLG ACCOUNTING & CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 43737813
- Nr. înmatriculare
- J2021000323029
- EUID
- ROONRC.J2021000323029
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- nr. 1110, Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Arad
- Localitate
- Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Arad
Contact
- Telefon
- 0747 564 635
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIDA ANA-MARIA-LAURA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 322 din 343 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Arad, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 12.240 din 14.349 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 243%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.660 lei | 11.857 lei | — | 29.508 lei | 17.533 lei | 12.097 lei |
| 2024 | 8.360 lei | 2.857 lei | — | 13.733 lei | 0 lei | 13.733 lei |
| 2023 | 4.300 lei | 2.481 lei | — | 10.927 lei | 51 lei | 10.876 lei |
| 2022 | 7.650 lei | 3.702 lei | — | 8.458 lei | 63 lei | 8.395 lei |
| 2021 | 9.550 lei | 4.493 lei | — | 4.734 lei | 41 lei | 4.693 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.660 lei
- Venituri totale
- 28.677 lei
- Cheltuieli totale
- 14.265 lei
- Profit brut
- 14.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.782 lei
- Active circulante
- 24.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.209 lei
- Datorii
- 17.533 lei
- Capitaluri
- 12.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.360 lei
- Venituri totale
- 8.360 lei
- Cheltuieli totale
- 4.921 lei
- Profit brut
- 3.439 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.598 lei
- Active circulante
- 5.135 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 876 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.259 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 13.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.300 lei
- Venituri totale
- 4.400 lei
- Cheltuieli totale
- 1.528 lei
- Profit brut
- 2.872 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.481 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.142 lei
- Active circulante
- 7.785 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.785 lei
- Datorii
- 51 lei
- Capitaluri
- 10.876 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului