CLEANROOM INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 18 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CLEANROOM INSTAL S.R.L.
- CUI
- 43471214
- Nr. înmatriculare
- J40/17577/2020
- EUID
- ROONRC.J40/17577/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- ROȘIA MONTANĂ, nr. 2A, bl. O1A, sc. A, et. 4, ap. 23, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEACȘU CONSTANTIN-COSMIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -250 lei | — | -47 lei | 28.648 lei | -28.695 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | -172 lei | 28.273 lei | -28.445 lei |
| 2023 | — | -267 lei | — | -172 lei | 28.273 lei | -28.445 lei |
| 2022 | — | -354 lei | — | 96 lei | 28.273 lei | -28.177 lei |
| 2021 | — | -27.366 lei | 1 | 959 lei | 28.782 lei | -27.823 lei |
| 2020 | — | -657 lei | — | 243 lei | 700 lei | -457 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 250 lei
- Active imobilizate
- 125 lei
- Active circulante
- -172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -172 lei
- Datorii
- 28.648 lei
- Capitaluri
- -28.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -172 lei
- Datorii
- 28.273 lei
- Capitaluri
- -28.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 267 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -172 lei
- Datorii
- 28.273 lei
- Capitaluri
- -28.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 354 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 354 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 354 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 96 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 96 lei
- Datorii
- 28.273 lei
- Capitaluri
- -28.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 27.366 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.366 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 959 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 959 lei
- Datorii
- 28.782 lei
- Capitaluri
- -27.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 657 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 657 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 657 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 243 lei
- Datorii
- 700 lei
- Capitaluri
- -457 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului