CLEAN HOUSE AND MORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Secăria, Comuna Secăria, înmatriculată la 7 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CLEAN HOUSE AND MORE S.R.L.
- CUI
- 46980557
- Nr. înmatriculare
- J2022002938293
- EUID
- ROONRC.J2022002938293
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- PODUL JEPILOR, nr. 15, Sat Secăria, Comuna Secăria, Prahova
- Localitate
- Sat Secăria, Comuna Secăria, Prahova
- Cod poștal
- 107530
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRAN ANDRA-ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8130, județul Prahova, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 6.511 din 21.660 în tot județul, și locul 2.422 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 535.069 lei | 41.168 lei | 6 | 219.872 lei | 9.486 lei | 210.386 lei |
| 2024 | 574.986 lei | 143.205 lei | 5 | 343.793 lei | 174.575 lei | 169.218 lei |
| 2023 | 126.268 lei | 29.887 lei | 1 | 67.977 lei | 41.965 lei | 26.012 lei |
| 2022 | 7.150 lei | -4.075 lei | 1 | 11.086 lei | 14.961 lei | -3.875 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 535.069 lei
- Venituri totale
- 634.706 lei
- Cheltuieli totale
- 585.496 lei
- Profit brut
- 49.210 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.568 lei
- Active circulante
- 185.304 lei
- Stocuri
- 44.561 lei
- Creanțe
- 88.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.536 lei
- Datorii
- 9.486 lei
- Capitaluri
- 210.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 574.986 lei
- Venituri totale
- 598.774 lei
- Cheltuieli totale
- 443.140 lei
- Profit brut
- 155.634 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 143.205 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.515 lei
- Active circulante
- 313.278 lei
- Stocuri
- 102.553 lei
- Creanțe
- 113.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.140 lei
- Datorii
- 174.575 lei
- Capitaluri
- 169.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.268 lei
- Venituri totale
- 151.070 lei
- Cheltuieli totale
- 119.959 lei
- Profit brut
- 31.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.887 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.792 lei
- Active circulante
- 62.185 lei
- Stocuri
- 2.476 lei
- Creanțe
- 9.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.429 lei
- Datorii
- 41.965 lei
- Capitaluri
- 26.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 4 cumpărături directe, de la 4 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 327 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Valea Doftaneio atribuire · cel mult 140 mii lei
- Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftaneio atribuire · cel mult 110 mii lei
- MUZEUL NATIONAL PELESo atribuire · cel mult 76 mii lei
- Federatia Romana De Arte Martialeo atribuire · cel mult 1.345 lei
Ultimele 4 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii de curatenie grupuri sanitare
75.631,20 lei · MUZEUL NATIONAL PELES · CPV 90910000-9 Servicii de curatenie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de curatenie sala de sport pentru Campionatul National de JU-JITSU/BJJ
1.345 lei · Federatia Romana De Arte Martiale · CPV 90910000-9 Servicii de curatenie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de amenajare curtea Scolii Gimnaziale Traisteni
109.749,91 lei · Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei · CPV 45111291-4 Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de amenajare peisagistică
140.000 lei · Comuna Valea Doftanei · CPV 71421000-5 Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Prahova →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 11 aprilie 2024 și 24 aprilie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9691 · Activități de servicii personale la domiciliu (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului