CLAUDIU BOBEȘ CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 2 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CLAUDIU BOBEȘ CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 45572169
- Nr. înmatriculare
- J2022000329138
- EUID
- ROONRC.J2022000329138
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA CEL BĂTRÂN, nr. 148A, bl. MD9A, sc. A, et. 5, ap. 20, CAMERA NR.1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBEȘ CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 156 din 505 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Constanța, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 9.143 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 414.834 lei | 200.839 lei | 1 | 207.112 lei | 6.075 lei | 201.079 lei |
| 2024 | 422.694 lei | 251.685 lei | 1 | 262.200 lei | 10.319 lei | 251.925 lei |
| 2023 | 482.690 lei | 291.097 lei | 1 | 299.714 lei | 8.409 lei | 291.337 lei |
| 2022 | 428.604 lei | 363.851 lei | 0 | 370.137 lei | 9.264 lei | 364.051 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 414.834 lei
- Venituri totale
- 415.476 lei
- Cheltuieli totale
- 206.629 lei
- Profit brut
- 208.847 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207.112 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 151.175 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.937 lei
- Datorii
- 6.075 lei
- Capitaluri
- 201.079 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 422.694 lei
- Venituri totale
- 422.793 lei
- Cheltuieli totale
- 163.041 lei
- Profit brut
- 259.752 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 251.685 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.191 lei
- Active circulante
- 258.009 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 184.962 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.047 lei
- Datorii
- 10.319 lei
- Capitaluri
- 251.925 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 482.690 lei
- Venituri totale
- 483.929 lei
- Cheltuieli totale
- 188.102 lei
- Profit brut
- 295.827 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 291.097 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.047 lei
- Active circulante
- 290.667 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 236.832 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.835 lei
- Datorii
- 8.409 lei
- Capitaluri
- 291.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 428.604 lei
- Venituri totale
- 430.894 lei
- Cheltuieli totale
- 56.641 lei
- Profit brut
- 374.253 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 363.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.647 lei
- Active circulante
- 367.490 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 277.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.769 lei
- Datorii
- 9.264 lei
- Capitaluri
- 364.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 3319 · Repararea și întreținerea altor echipamente (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului