CLASS BUSINESS & LEISURE CENTER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 8 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- CLASS BUSINESS & LEISURE CENTER SRL
- CUI
- 35770827
- Nr. înmatriculare
- J10/300/2016
- EUID
- ROONRC.J10/300/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 301A, COMPLEX COMERCIAL GALLERIA, Municipiul Buzău, Buzău
- Localitate
- Municipiul Buzău, Buzău
Contact
- Telefon
- 0730 990 806
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 decembrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROŞU FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 131 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Buzău, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 373 din 10.264 în tot județul, și locul 361 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.384.914 lei | 1.624.138 lei | 21 | 20.261.823 lei | 8.257.994 lei | 10.508.530 lei |
| 2024 | 9.965.727 lei | 3.227.567 lei | 18 | 17.159.104 lei | 8.274.713 lei | 8.884.391 lei |
| 2023 | 10.368.895 lei | 2.205.146 lei | 16 | 15.400.448 lei | 9.743.623 lei | 5.656.825 lei |
| 2022 | 6.066.771 lei | 732.276 lei | 14 | 16.413.476 lei | 12.961.651 lei | 3.451.825 lei |
| 2021 | 5.956.216 lei | 880.695 lei | 19 | 12.147.876 lei | 9.478.327 lei | 2.669.549 lei |
| 2020 | 7.173.612 lei | 1.579.195 lei | 24 | 12.492.573 lei | 10.598.455 lei | 1.894.118 lei |
| 2019 | 8.247.571 lei | 831.433 lei | 25 | 12.135.844 lei | 11.242.974 lei | 892.870 lei |
| 2018 | 7.307.235 lei | 361.252 lei | 31 | 13.009.582 lei | 12.544.250 lei | 465.332 lei |
| 2017 | 4.009.884 lei | 138.143 lei | 14 | 11.824.880 lei | 11.068.167 lei | 756.713 lei |
| 2016 | 2.681.460 lei | 123.538 lei | 11 | 10.711.894 lei | 9.008.167 lei | 1.703.727 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.384.914 lei
- Venituri totale
- 10.338.481 lei
- Cheltuieli totale
- 8.448.256 lei
- Profit brut
- 1.890.225 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.624.138 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.622.818 lei
- Active circulante
- 8.639.005 lei
- Stocuri
- 3.528.413 lei
- Creanțe
- 4.263.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 846.867 lei
- Datorii
- 8.257.994 lei
- Capitaluri
- 10.508.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 111.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.965.727 lei
- Venituri totale
- 10.183.975 lei
- Cheltuieli totale
- 6.319.243 lei
- Profit brut
- 3.864.732 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.227.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.797.982 lei
- Active circulante
- 4.361.122 lei
- Stocuri
- 641.116 lei
- Creanțe
- 2.480.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.239.861 lei
- Datorii
- 8.274.713 lei
- Capitaluri
- 8.884.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 111.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.368.895 lei
- Venituri totale
- 10.662.034 lei
- Cheltuieli totale
- 8.034.979 lei
- Profit brut
- 2.627.055 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.205.146 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.342.474 lei
- Active circulante
- 2.057.974 lei
- Stocuri
- 553.327 lei
- Creanțe
- 1.331.189 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173.458 lei
- Datorii
- 9.743.623 lei
- Capitaluri
- 5.656.825 lei
- Capital subscris vărsat
- 111.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2822 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu (CAEN Rev.2)
- 6120 · Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) (CAEN Rev.2)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului