CLAD SYSTEM ALU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Filipești, Comuna Filipești, înmatriculată la 2 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CLAD SYSTEM ALU S.R.L.
- CUI
- 43656743
- Nr. înmatriculare
- J4/214/2021
- EUID
- ROONRC.J4/214/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- Zorilor, nr. 328, Sat Filipești, Comuna Filipești, Bacău
- Localitate
- Sat Filipești, Comuna Filipești, Bacău
- Cod poștal
- 607185
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOȚOC CONSTANTIN-VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 25 din 612 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Bacău, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 741 din 14.204 în tot județul, și locul 1.346 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.306.669 lei | 538.985 lei | 7 | 4.648.885 lei | 3.717.856 lei | 539.239 lei |
| 2024 | 3.917.370 lei | 374.201 lei | 5 | 2.611.812 lei | 1.314.129 lei | 379.954 lei |
| 2023 | 7.370.987 lei | 1.909.965 lei | 4 | 3.188.312 lei | 1.307.583 lei | 1.880.729 lei |
| 2022 | 2.463.140 lei | 414.139 lei | 1 | 886.577 lei | 472.292 lei | 414.285 lei |
| 2021 | 1.330.535 lei | 437.644 lei | 7 | 954.630 lei | 516.786 lei | 437.844 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.306.669 lei
- Venituri totale
- 5.543.907 lei
- Cheltuieli totale
- 4.905.590 lei
- Profit brut
- 638.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 538.985 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.720.713 lei
- Active circulante
- 1.928.172 lei
- Stocuri
- 28.867 lei
- Creanțe
- 1.220.733 lei
- Casa și conturi la bănci
- 678.572 lei
- Datorii
- 3.717.856 lei
- Capitaluri
- 539.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.917.370 lei
- Venituri totale
- 3.993.786 lei
- Cheltuieli totale
- 3.554.495 lei
- Profit brut
- 439.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 374.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.543.201 lei
- Active circulante
- 1.068.611 lei
- Stocuri
- 12.796 lei
- Creanțe
- 972.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.479 lei
- Datorii
- 1.314.129 lei
- Capitaluri
- 379.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.370.987 lei
- Venituri totale
- 7.377.113 lei
- Cheltuieli totale
- 5.160.692 lei
- Profit brut
- 2.216.421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.909.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 229.237 lei
- Active circulante
- 2.959.075 lei
- Stocuri
- 10.297 lei
- Creanțe
- 1.624.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.324.449 lei
- Datorii
- 1.307.583 lei
- Capitaluri
- 1.880.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.463.140 lei
- Venituri totale
- 2.283.740 lei
- Cheltuieli totale
- 1.847.141 lei
- Profit brut
- 436.599 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 414.139 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 284.511 lei
- Active circulante
- 602.066 lei
- Stocuri
- 6.096 lei
- Creanțe
- 455.071 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.899 lei
- Datorii
- 472.292 lei
- Capitaluri
- 414.285 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.330.535 lei
- Venituri totale
- 1.580.535 lei
- Cheltuieli totale
- 1.129.586 lei
- Profit brut
- 450.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 437.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 209.337 lei
- Active circulante
- 745.293 lei
- Stocuri
- 323.822 lei
- Creanțe
- 243.937 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.534 lei
- Datorii
- 516.786 lei
- Capitaluri
- 437.844 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului