CIUBY DRESS-UP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 10 decembrie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- CIUBY DRESS-UP SRL
- CUI
- 26316776
- Nr. înmatriculare
- J29/1805/2009
- EUID
- ROONRC.J29/1805/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 decembrie 2009
Sediu social
- Adresă
- Aleea ROZELOR, nr. 1, bl. 1, sc. 1, et. P, ap. 4, camera 1, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
Contact
- Telefon
- 0762 587 999
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 15 august 2025. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.12.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBOTARU FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2013 | 0 lei | -27.692 lei | 1 | 9.986 lei | 143.903 lei | -133.917 lei |
| 2012 | 26.917 lei | -32.281 lei | 1 | 9.641 lei | 116.965 lei | -106.225 lei |
| 2011 | 83.984 lei | -35.347 lei | 2 | 19.268 lei | 93.212 lei | -73.944 lei |
| 2010 | 80.698 lei | -35.269 lei | 2 | 36.791 lei | 75.388 lei | -38.597 lei |
| 2009 | — | -3.528 lei | — | 18.772 lei | 22.100 lei | -3.328 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 27.692 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.692 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.692 lei
- Active imobilizate
- 1.275 lei
- Active circulante
- 8.711 lei
- Stocuri
- 3.939 lei
- Creanțe
- 4.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 315 lei
- Datorii
- 143.903 lei
- Capitaluri
- -133.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.917 lei
- Venituri totale
- 26.917 lei
- Cheltuieli totale
- 59.198 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.281 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.281 lei
- Active imobilizate
- 1.275 lei
- Active circulante
- 8.366 lei
- Stocuri
- 3.415 lei
- Creanțe
- 4.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 494 lei
- Datorii
- 116.965 lei
- Capitaluri
- -106.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 83.984 lei
- Venituri totale
- 83.986 lei
- Cheltuieli totale
- 119.333 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.347 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.347 lei
- Active imobilizate
- 724 lei
- Active circulante
- 18.544 lei
- Stocuri
- 11.203 lei
- Creanțe
- 4.457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.884 lei
- Datorii
- 93.212 lei
- Capitaluri
- -73.944 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 80.698 lei
- Venituri totale
- 80.900 lei
- Cheltuieli totale
- 114.519 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 33.619 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 35.269 lei
- Active imobilizate
- 724 lei
- Active circulante
- 36.067 lei
- Stocuri
- 23.572 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.295 lei
- Datorii
- 75.388 lei
- Capitaluri
- -38.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 3.528 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.528 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 3.528 lei
- Active imobilizate
- 574 lei
- Active circulante
- 18.198 lei
- Stocuri
- 17.938 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 260 lei
- Datorii
- 22.100 lei
- Capitaluri
- -3.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
Înregistrări mai vechi (1)
2009
- Înmatriculare la registrul comerțului