CITY CLEAN PREST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Petroșani, înmatriculată la 1 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CITY CLEAN PREST S.R.L.
- CUI
- 41844252
- Nr. înmatriculare
- J2019001642201
- EUID
- ROONRC.J2019001642201
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- AVIATORILOR, bl. 44, ap. 23, Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Cod poștal
- 332099
Contact
- Telefon
- 0725 146 742
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIZITEU ANDREI-IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 51 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Hunedoara, peste 80% dintre firmele clasei. Locul 3.529 din 10.481 în tot județul, și locul 2.458 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330.080 lei | -113.405 lei | 2 | 230.783 lei | 203.193 lei | 27.590 lei |
| 2024 | 368.043 lei | 39.214 lei | 2 | 343.357 lei | 202.362 lei | 140.995 lei |
| 2023 | 361.909 lei | -111.332 lei | 1 | 280.737 lei | 178.956 lei | 101.781 lei |
| 2022 | 381.311 lei | 159.466 lei | 1 | 283.466 lei | 70.353 lei | 213.113 lei |
| 2021 | 174.003 lei | 81.068 lei | 1 | 144.774 lei | 61.128 lei | 83.646 lei |
| 2020 | 45.147 lei | 5.072 lei | 1 | 9.293 lei | 1.643 lei | 7.650 lei |
| 2019 | 8.595 lei | 3.178 lei | — | 3.612 lei | 234 lei | 3.378 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.080 lei
- Venituri totale
- 337.467 lei
- Cheltuieli totale
- 446.332 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 108.865 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 113.405 lei
- Active imobilizate
- 100.697 lei
- Active circulante
- 130.086 lei
- Stocuri
- 50.339 lei
- Creanțe
- 30.595 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.152 lei
- Datorii
- 203.193 lei
- Capitaluri
- 27.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 368.043 lei
- Venituri totale
- 377.107 lei
- Cheltuieli totale
- 331.382 lei
- Profit brut
- 45.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.214 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118.092 lei
- Active circulante
- 225.265 lei
- Stocuri
- 77.799 lei
- Creanțe
- 76.949 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.517 lei
- Datorii
- 202.362 lei
- Capitaluri
- 140.995 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 361.909 lei
- Venituri totale
- 363.324 lei
- Cheltuieli totale
- 471.579 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 108.255 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 111.332 lei
- Active imobilizate
- 141.927 lei
- Active circulante
- 138.810 lei
- Stocuri
- 64.649 lei
- Creanțe
- 57.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.696 lei
- Datorii
- 178.956 lei
- Capitaluri
- 101.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 381.311 lei
- Venituri totale
- 393.992 lei
- Cheltuieli totale
- 230.358 lei
- Profit brut
- 163.634 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 159.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.169 lei
- Active circulante
- 219.297 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 187.217 lei
- Datorii
- 70.353 lei
- Capitaluri
- 213.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.003 lei
- Venituri totale
- 174.003 lei
- Cheltuieli totale
- 91.598 lei
- Profit brut
- 82.405 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37.155 lei
- Active circulante
- 107.619 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.242 lei
- Datorii
- 61.128 lei
- Capitaluri
- 83.646 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.147 lei
- Venituri totale
- 48.722 lei
- Cheltuieli totale
- 43.439 lei
- Profit brut
- 5.283 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.072 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.467 lei
- Active circulante
- 6.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.826 lei
- Datorii
- 1.643 lei
- Capitaluri
- 7.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.595 lei
- Venituri totale
- 8.595 lei
- Cheltuieli totale
- 5.183 lei
- Profit brut
- 3.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112 lei
- Active circulante
- 3.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.500 lei
- Datorii
- 234 lei
- Capitaluri
- 3.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 33 de cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 288 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- JUDETUL HUNEDOARA5 atribuiri · cel mult 119 mii lei
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT25 de atribuiri · cel mult 86 mii lei
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVAo atribuire · cel mult 79 mii lei
- Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosanio atribuire · cel mult 2 mii lei
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANIo atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii DDD / PARÂNG
4.220 lei · UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Spalare lenjerii BAZA DIDACTICA PARÂNG
2.860 lei · UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT · CPV 19231000-4 Lenjerie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii D.D.D
4.220 lei · UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Cumpărare directă
Spalare lenjerii
3.390 lei · UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT · CPV 90900000-6 Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii DDD Parang
3.000 lei · UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT · CPV 90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 iulie 2022 și 25 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9610 · Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.3)
- 9691 · Activități de servicii personale la domiciliu (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului