CIRHALLE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Carei, înmatriculată la 28 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CIRHALLE S.R.L.
- CUI
- 48406268
- Nr. înmatriculare
- J30/602/2023
- EUID
- ROONRC.J30/602/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- CĂPLENILOR, nr. 56, Municipiul Carei, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Carei, Satu Mare
- Cod poștal
- 445100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CZIER JANOS OTTO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 316 din 655 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Satu Mare, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 4.302 din 9.089 în tot județul, și locul 1.609 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 61%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.218 lei | 42.778 lei | 4 | 525.360 lei | 482.342 lei | 43.018 lei |
| 2024 | 713.843 lei | 305.553 lei | 6 | 635.876 lei | 81.570 lei | 554.684 lei |
| 2023 | 343.865 lei | 248.931 lei | 3 | 448.871 lei | 199.740 lei | 249.131 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.218 lei
- Venituri totale
- 314.804 lei
- Cheltuieli totale
- 265.588 lei
- Profit brut
- 49.216 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.778 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 525.360 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 467.081 lei
- Datorii
- 482.342 lei
- Capitaluri
- 43.018 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 713.843 lei
- Venituri totale
- 756.017 lei
- Cheltuieli totale
- 406.108 lei
- Profit brut
- 349.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 305.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 87 lei
- Active circulante
- 635.789 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 386.249 lei
- Casa și conturi la bănci
- 249.540 lei
- Datorii
- 81.570 lei
- Capitaluri
- 554.684 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 343.865 lei
- Venituri totale
- 343.865 lei
- Cheltuieli totale
- 92.052 lei
- Profit brut
- 251.813 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 248.931 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 262 lei
- Active circulante
- 448.609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 403.056 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.553 lei
- Datorii
- 199.740 lei
- Capitaluri
- 249.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului