CIPLEU EDILITARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, înmatriculată la 22 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CIPLEU EDILITARE S.R.L.
- CUI
- 37619406
- Nr. înmatriculare
- J2017001311055
- EUID
- ROONRC.J2017001311055
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 19A, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
- Localitate
- Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂTAR ADRIAN-DACIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bihor; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -6.470 lei | 1 | 44.296 lei | 24.350 lei | 13.126 lei |
| 2023 | — | -9.835 lei | 1 | 64.871 lei | 35.437 lei | 19.596 lei |
| 2020 | 20.570 lei | -27.197 lei | 2 | 150.475 lei | 36.962 lei | 29.807 lei |
| 2019 | 100.050 lei | 53.552 lei | 2 | 208.212 lei | 19.801 lei | 57.027 lei |
| 2018 | 40.000 lei | 24.884 lei | 2 | 201.352 lei | 991 lei | 23.475 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.018 lei
- Cheltuieli totale
- 9.488 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.470 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.470 lei
- Active imobilizate
- 35.331 lei
- Active circulante
- 8.965 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.965 lei
- Datorii
- 24.350 lei
- Capitaluri
- 13.126 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.018 lei
- Cheltuieli totale
- 12.853 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.835 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.835 lei
- Active imobilizate
- 44.793 lei
- Active circulante
- 20.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.078 lei
- Datorii
- 35.437 lei
- Capitaluri
- 19.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.570 lei
- Venituri totale
- 95.248 lei
- Cheltuieli totale
- 122.239 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.991 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.197 lei
- Active imobilizate
- 84.980 lei
- Active circulante
- 65.495 lei
- Stocuri
- 206 lei
- Creanțe
- 65.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 289 lei
- Datorii
- 36.962 lei
- Capitaluri
- 29.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.050 lei
- Venituri totale
- 172.552 lei
- Cheltuieli totale
- 117.989 lei
- Profit brut
- 54.563 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 131.507 lei
- Active circulante
- 76.705 lei
- Stocuri
- 60 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 76.645 lei
- Datorii
- 19.801 lei
- Capitaluri
- 57.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.000 lei
- Venituri totale
- 63.114 lei
- Cheltuieli totale
- 37.830 lei
- Profit brut
- 25.284 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 178.034 lei
- Active circulante
- 23.318 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 23.318 lei
- Datorii
- 991 lei
- Capitaluri
- 23.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului