CINAR NORD DISTRIBUTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, înmatriculată la 11 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CINAR NORD DISTRIBUTION S.R.L.
- CUI
- 37942830
- Nr. înmatriculare
- J2017003681237
- EUID
- ROONRC.J2017003681237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- Linia de Centură, nr. 50, vila N38A1, parter, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Localitate
- Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Cod poștal
- 77175
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PEKTAS ALI — administrator
- PEKTAS ZEYNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 56 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4632, județul Ilfov, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 577 din 40.494 în tot județul, și locul 1.640 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.406.004 lei | 2.116.982 lei | 15 | 14.100.850 lei | 9.969.623 lei | 4.134.626 lei |
| 2024 | 31.619.954 lei | 990.874 lei | 12 | 9.687.287 lei | 7.672.794 lei | 2.017.643 lei |
| 2023 | 24.936.155 lei | 490.462 lei | 10 | 6.255.927 lei | 5.235.370 lei | 1.026.769 lei |
| 2022 | 17.533.685 lei | 499.638 lei | 7 | 3.262.680 lei | 2.732.034 lei | 536.307 lei |
| 2021 | 12.578.573 lei | 706.500 lei | 7 | 2.632.767 lei | 1.621.053 lei | 1.038.378 lei |
| 2020 | 7.807.886 lei | 327.270 lei | 5 | 1.316.552 lei | 1.012.926 lei | 331.878 lei |
| 2019 | 5.905.905 lei | 109.164 lei | 3 | 1.232.708 lei | 1.169.552 lei | 88.819 lei |
| 2018 | — | -14.250 lei | 1 | 15.085 lei | 59.194 lei | -20.344 lei |
| 2017 | — | -6.294 lei | 1 | — | 6.094 lei | -6.094 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 41.406.004 lei
- Venituri totale
- 41.442.223 lei
- Cheltuieli totale
- 39.063.288 lei
- Profit brut
- 2.378.935 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.116.982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.258.540 lei
- Active circulante
- 6.842.310 lei
- Stocuri
- 3.150.942 lei
- Creanțe
- 1.326.661 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.364.707 lei
- Datorii
- 9.969.623 lei
- Capitaluri
- 4.134.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 31.619.954 lei
- Venituri totale
- 31.797.870 lei
- Cheltuieli totale
- 30.655.498 lei
- Profit brut
- 1.142.372 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 990.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.962.194 lei
- Active circulante
- 3.725.093 lei
- Stocuri
- 2.075.228 lei
- Creanțe
- 1.089.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 560.194 lei
- Datorii
- 7.672.794 lei
- Capitaluri
- 2.017.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.936.155 lei
- Venituri totale
- 25.078.987 lei
- Cheltuieli totale
- 24.515.065 lei
- Profit brut
- 563.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 490.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.300.497 lei
- Active circulante
- 3.955.430 lei
- Stocuri
- 1.781.207 lei
- Creanțe
- 1.061.598 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.625 lei
- Datorii
- 5.235.370 lei
- Capitaluri
- 1.026.769 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.533.685 lei
- Venituri totale
- 17.597.687 lei
- Cheltuieli totale
- 17.005.513 lei
- Profit brut
- 592.174 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 499.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.490.076 lei
- Active circulante
- 1.772.604 lei
- Stocuri
- 857.030 lei
- Creanțe
- 525.714 lei
- Casa și conturi la bănci
- 389.860 lei
- Datorii
- 2.732.034 lei
- Capitaluri
- 536.307 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.578.573 lei
- Venituri totale
- 12.581.797 lei
- Cheltuieli totale
- 11.779.339 lei
- Profit brut
- 802.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 706.500 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 510.869 lei
- Active circulante
- 2.121.898 lei
- Stocuri
- 581.497 lei
- Creanțe
- 1.360.106 lei
- Casa și conturi la bănci
- 180.295 lei
- Datorii
- 1.621.053 lei
- Capitaluri
- 1.038.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.807.886 lei
- Venituri totale
- 7.822.542 lei
- Cheltuieli totale
- 7.448.861 lei
- Profit brut
- 373.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 327.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 149.737 lei
- Active circulante
- 1.166.815 lei
- Stocuri
- 433.994 lei
- Creanțe
- 307.972 lei
- Casa și conturi la bănci
- 424.849 lei
- Datorii
- 1.012.926 lei
- Capitaluri
- 331.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.905.905 lei
- Venituri totale
- 5.927.508 lei
- Cheltuieli totale
- 5.767.985 lei
- Profit brut
- 159.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 152.878 lei
- Active circulante
- 1.079.830 lei
- Stocuri
- 392.571 lei
- Creanțe
- 410.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 276.347 lei
- Datorii
- 1.169.552 lei
- Capitaluri
- 88.819 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.250 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.085 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.085 lei
- Datorii
- 59.194 lei
- Capitaluri
- -20.344 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.294 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.294 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.294 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 6.094 lei
- Capitaluri
- -6.094 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN Rev.3)
- 1012 · Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre (CAEN Rev.3)
- 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului