CIGDEM GLAMOUR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 30 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CIGDEM GLAMOUR S.R.L.
- CUI
- 46741576
- Nr. înmatriculare
- J2022016968404
- EUID
- ROONRC.J2022016968404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2022
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN GHEAȚA, nr. 26, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22722
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GELENER HUSEYIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 621 din 930 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4642, municipiul București, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 80.511 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166.284 lei | 6.446 lei | — | 74.303 lei | 82.804 lei | 3.720 lei |
| 2024 | 234.180 lei | 7.667 lei | — | 54.818 lei | 69.658 lei | -2.726 lei |
| 2023 | 292.439 lei | -8.398 lei | — | 47.307 lei | 67.760 lei | -10.393 lei |
| 2022 | 59.664 lei | -2.195 lei | — | 38.763 lei | 44.935 lei | -1.995 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 166.284 lei
- Venituri totale
- 166.284 lei
- Cheltuieli totale
- 159.055 lei
- Profit brut
- 7.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.446 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.303 lei
- Stocuri
- 29.124 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.179 lei
- Datorii
- 82.804 lei
- Capitaluri
- 3.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 234.180 lei
- Venituri totale
- 234.180 lei
- Cheltuieli totale
- 226.465 lei
- Profit brut
- 7.715 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.667 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.818 lei
- Stocuri
- 38.290 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.528 lei
- Datorii
- 69.658 lei
- Capitaluri
- -2.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.439 lei
- Venituri totale
- 294.600 lei
- Cheltuieli totale
- 302.998 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.398 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.398 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.307 lei
- Stocuri
- 28.801 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.506 lei
- Datorii
- 67.760 lei
- Capitaluri
- -10.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.664 lei
- Venituri totale
- 59.664 lei
- Cheltuieli totale
- 60.069 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 405 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.195 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.763 lei
- Stocuri
- 33.125 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.638 lei
- Datorii
- 44.935 lei
- Capitaluri
- -1.995 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului